Kaip rengiasi šių laikų stiliaus ikonos? Netobula prancūzė Garance Doré

Mados fotografės, stilistės, tinklaraštininkės Garance Doré (41 m.) knyga „Love. Style. Life“ jau išleista ir lietuviškai.

Ji taip užkrečiamai juokiasi ir kalbindama pašnekovus yra tokia miela (ir kalba tokiu žavingu akcentu), kad nemėgti šios prancūzės tiesiog neįmanoma. Jos interviu ciklai „Pardon my french“ žavi paprastumu, skoningumu ir yra itin mėgstami.

Jos tinklaraštį garancedore.com žino (ir skaito) turbūt kiekviena mada ir stiliumi besidominti moteris – G. Doré pradėjo jį rašyti prieš dešimt metų 2006-aisiais. Iš pradžių tai buvo jos Paryžiaus gatvės mados dienoraštis. Dabar – mados, grožio, gyvenimo būdo puslapis.

Vida Press

G. Doré darbai spausdinti žurnaluose „Vogue“, „Harper’s Bazaar“, „GQ“, „Elle“ ir kt.

Instagrame mados fotografė, iliustratorė, žurnalistė turi daugiau kaip 650 tūkst. sekėjų.

Jos knyga „Love. Style. Life“ pelnė G. Doré vietą „New York Times“ geriausiai perkamų autorių sąraše.

Vida Press

Prancūzų žurnalas „Elle“ yra įtraukęs G. Dore į įtakingiausių Paryžiaus mados asmenybių 30-tuką.

Garance gyvena Niujorke.

Įvaizdžio akcentai: marškiniai, oversized švarkai ir paltai, džinsai. „Mano drabužiai turi būti tokie, kad netrukdytų man fotografuoti, vadinasi, patogūs.“

Vida Press
Vida Press

Garance Doré (dešinėje)
Vida Press

5 Stiliaus įsakymai. 1. Susiraskite vieną labiausiai patinkantį modelį, įžymybę ir analizuokite jos stilių. Elkitės kaip ji, kad ir kokį drabužį vilkėtumėte. Tačiau – nepirkite daiktų tik todėl, kad jūsų herojė tai vilkėtų. Visada renkitės tik savo stiliaus drabužiais. „Atrodo gana vaikiška, o veikia iš tikrųjų. Patikrinta.“

Vida Press

2. Nebijokite pirkti internetu praėjusio sezono daiktų. Pirma, sutaupysite pinigų, nes tokie daiktai kainuoja pigiau, antra, nepasiduosite masinei sezono isterijai ir tikrai žinosite, ko jums reikia ar ko labiausiai norite bei apsaugosite save ir savo piniginę neįsigydamos paskubomis ultramadingo drabužio. Be to, praėjus kiek laiko, būna tikrai aišku, kurie daiktai tapo sezono hitais, o kuriems lemta dūlėti spintoje.

Vida Press

3. Nepirkite drabužio tik todėl, kad jam taikoma nuolaida. Visada pirkite tik tai, ko tikrai norite, ką vilkėsite ir kas jums tinka. Pravartu turėti reikalingų ir trokštamų pirkinių sąrašą.

Vida Press
Vida Press

4. Jei tik turite galimybę, siūdinkitės drabužius. Tai nebūtinai kainuoja labai brangiai. Svarbiausia užduotis – rasti tinkamiausią siuvėją.

5. Renkitės taip, kaip gyvenate. T. t. atsižvelkite į savo amžių ir darbo pobūdį.

Vida Press

Pikantiška detalė: G. Doré draugavo su garsiuoju gatvės mados metraštininku ir „The Sartorialist“ kūrėju Scottu Schumanu. Pora išsiskyrė 2014-aisiais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis