Šventėms – vakarinių suknelių kolekcija

Savaitgalį „Nesė pramogų banke“ vyko dizainerės Birutės Kerinos vakarinių suknelių kolekcijos pristatymas.

Pasigrožėti žemę šluojančiomis įvairių spalvų, raštų bei faktūrų ištaigingomis suknelėmis atvyko politikas Žilvinas Šilgalis su sužadėtine Kristina, floristė Inesa Borkovska, makiažo meistrė Rasa Sinkevičiūtė, dizainerė Karolina Bulonaitė, advokatė Eglė Mockienė ir kt.

Pasak B. Kerinos kiekviena jos kuriama suknelė išreiškia meilę moteriai, jos asmenybei. Dizainerės kūryba pabrėžia moters unikalumą ir moteriškumą, leidžia pasijusti jai tikra vakaro karaliene, tarsi pasakų heroje.

Organizatorių nuotr.

Belaukdami kolekcijos pristatymo renginio svečiai galėjo susipažinti su rankų darbo aromatinėmis, energetinėmis žvakėmis „Freshdeli“, sukurtomis Londone studijavusios aromaterapeutės Jorūnės Gaučaitės.

Organizatorių nuotr.

„Neretai sulaukiu klausimų, kaip žvakė gali padėti pritraukti meilę, sėkmę ar net pinigus“, – šypsojosi J. Gaučaitė, vakaro svečiams pasakodama, jog „pinigų“ žvakės pagrindinis komponentas – bazilikas, viena iš švenčiausių žolių Rytų medicinoje. Tikima, kad puoselėjamas šis prieskoninis augalas į namus pritraukia turtus. Tuo tarpu energetinei žvakei, kuri skirta meilei pritraukti, neatsitiktinai pasirinktas Ylang-Ylang (kvapiųjų kanangų) žiedų aromatas yra tikras afrodiziakas – saldus, gilus ir egzotiškas.

Organizatorių nuotr.

Politikui Ž. Šilgaliui vakaro metu pirmajam teko išbandyti išskirtinius vyriškus aromatus, kuriuos pristatė „Burkalifa“ grožio ekspertų komanda. Tuo tarpu politiko sužadėtinė Kristina domėjosi Negyvosios jūros kosmetikos priemonėmis veidui ir kūnui bei aromatinėmis žvakėmis.

Kartu su modeliais B. Kerinos kolekciją demonstravo ir vakaro svečiams dainavo atlikėja Catrinah, besirengianti nacionalinei „Eurovizijos“ atrankai.

Organizatorių nuotr.

Dainininkė Catrinah renginio svečiams pristatė savo naujausią dainą „Šokiai su vilkais“. Originaliu sceniniu įvaizdžiu praėjusiais metais vykusioje nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje nustebinusi atlikėja, šįmet žada nenusileisti ir pateikti publikai ne vieną staigmeną. Beje, dainininkė Catrinah dar negalėjo pasakyti, kaip tiksliai vadinsis jos atliekama daina, kadangi visko gali būti, kad kūrinio pavadinimą teks keisti dėl necenzūrinių žodžių.

Organizatorių nuotr.

„Scenoje aš esu personažas, tarsi kitas žmogus, stipriai įsijaučiu į atliekamą dainą, kūrinio idėją. Man labai patinka eksperimentuoti ir stebinti. O ypač – save“, – sakė neretai džiazo muziką atliekanti Catrinah, dievinanti iššūkius, drąsius sprendimus ir improvizaciją. Nulipus nuo scenos merginai taipogi patinka keistis. Kartais ji būna tarsi moteris-fejerverkas, netgi „fifa“, o kartais nori pasijausti pilka pelyte ar hipstere.

Organizatorių nuotr.

„Neturiu vieno numylėto stiliaus. Tačiau visada vertinu klasiką, pateiktą naujai“, – sakė Catrinah ir džiaugėsi, kad dizainerė parinko jai demonstruoti būtent raudoną suknelę, nes šiai spalvai ji tiesiog negalinti atsispirti. Greičiausiai, kad raudonai vilkėdama Catrinah ir sutiks Naujuosius, Raudonojo Gaidžio metus.

Organizatorių nuotr.

Dainininkės Catrinah naujausios dainos "Šokiai su vilkais" vaizdo klipas:
https://www.youtube.com/watch?v=COrHA5pFISM

Vakaro akimirkos:

Robertino Valiulio nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis