Mados ir meno vakaro metu matavosi kailinius

Penktadienio vakarą sostinės baldų salone „Vadasiga“ vyko mados ir meno vakaras.

Į renginį atvykę svečiai galėjo apžiūrėti dailininko Leono Katino dar niekur neeksponuotų grafikos darbų – moterų aktų – parodą.

Belaukdami kolekcijos pristatymo svečiai klausėsi Monikos Mėčiūtės-Monee dainų, klavišininko Lino Karaliūno atliekamų džiazo melodijų.

Organizatorių nuotr.

Vakaro metu buvo pristatyta prekinio ženklo „CarolinaKmit“ natūralių kailių dviejų dalių kolekcija moterims ir vyrams. Ją demonstravo atlikėja M. Mėčiūtė-Monee, aktorė Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė, stilistė Violeta Malevska su dukrele Paule Štenger, šokėjas Artur Bajor, gydytojas Darius Rauba, Baltijos kamerinio operos teatro vadovas Darius Vizbaras, šokėja Ignė Rėklaitytė-Grybienė, verslininkė Indrė Eskytė, turizmo specialistė Gintarė Antanėlytė ir kt.

Organizatorių nuotr.

Šio sezono „CarolinaKmit“ kolekcijoje vyrauja audinės ir bebro kailiai. Bebro kailiniai išskiskira giliai mėlynais, jūros žaliais, tamsiai pilkais bei degintų plytų atspalviais. Tarp gaminių iš audinės dominuoja pilka, auksinė ruda, perlo bei balta spalvos. Vyrauja tiesaus silueto kailiniai drabužiai, intriguoja lengvi kailinukai su trijų ketvirčių rankovėmis. Stipriosios lyties atstovams šį sezoną siūlomi klasikinio stiliaus bebro kailiniai, žiemos laisvalaikiu tiks kailinės, per galvą maunanamos, liemenės.

Organizatorių nuotr.

Vakaro metu savo autorinius darbus pristatė vilnietis juvelyras Arūnas Sakalauskas. Įdomu tai, kad didesnę dalį akmenų autorius apdirba pats, be to, akmenį papuošalo savininkui pataria rinktis pagal jo tikslią gimimo datą. Kai kurie A. Sakalausko darbai buvo pritaikyti prie „CarolinaKmit“ audinės kailinių.

Organizatorių nuotr.

Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje su daina „Nnn“ dalyvaujanti M. Mėčiūtė-Monee sakė, kad jai labai patinka natūralaus kailio drabužiai, tačiau jos spintoje dar kol kas nėra tokio pirkinio.

„Neslėpsiu, man labai gražu pažiūrėti į kailinius vilkinčias damas. Ir pati svajoju apie juodus trumpučius kailinukus“, – sakė atlikėja, pasivadiniu sceniniu slapyvardžiu Monee.

Organizatorių nuotr.

„Esu dar jauna, todėl stengiuosi atrodyti patraukliai ir kartu drąsiai“, – šypsojosi M. Mėčiūtė.

Aktorė ir psichologė L. Bražinskaitė-Tupikovskienė pastebėjo, kad natūralus kailis, kailiniai drabužiai, patinka daugybei žmonių, jai – taipogi. „Tačiau užsisukusi pašėliškame kasdienės veiklos ritme, be to turėdama du mažus vaikučius, dažniau dėviu paltukus ar patogias striukes. Kartais juos puošia ir viena kita kailinė detalė. Tai gali būti natūralaus kailio apykaklė, rankogaliai ar kišenės. Mažyčiu kailiniu aksesuaru kartais papuošiu ir rankinę“, – sakė Lina.

Organizatorių nuotr.

Stilistė, daugkartinė kulkinio šaudymo Lietuvos čempionė V. Malevska neslėpė tiesiog dievinanti kailinius: „Jie tiesiog nepakeičiami šaltuoju metų laiku. Mėgstu ir šiltus paltus su natūralaus kailio apykaklėmis, o šių turiu tikrai pakankamai: ir usūrinio šuns, ir triušio. Turiu ir keletą kailinių rankinių".

Vakaro akimirkos:


Vytauto Pilkausko nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis