Ką savo rankinėje slepia veikli miesto moteris?

Rankinė – itin svarbi moters stiliaus detalė. Vienų moterų ji – erdvi ir ryškiaspalvė, kitų– tamsi, minimalistinių formų. Tačiau visos sutiks, rankinė – tai dalis gyvenimo. Ne veltui sakoma: „Turbūt gyvenimą nešiesi, kad tiek sveria“.

Įkvėpta veiklios moters kasdienybės, miesto šurmulio ir mus supančios architektūros prekės ženklo „erikahoc“ įkūrėja Erika Paulauskė panoro prie veiklios moters ritmo prisiliesti iš arčiau... – tiesiog, paviešėti jos rankinėje.

Kotryna
„Eva Grin Photography“

Projektas „erikahoc portraits“ unikalus tuo, kad kiekviena projekto dalyvė atskleidžia tikrą savo rankinės turinį: nuotraukose užfiksuoti daiktai yra tikri rankinės savininkės asmeniniai daiktai, o pačios projekto dalyvės fotosesijai nebuvo ruošiamos iš anksto. Pasak Erikos, šiuo projektu yra siekiama atskleisti tikrąjį veiklios moters portretą, tebūnie šį kartą tai daroma per daiktus, tačiau kūrėja yra įsitikinusi – kiekviena maža detalė formuoja moterį tokią, kokia ji yra šiandien, čia ir dabar.

Alina
„Eva Grin Photography“

Projekte dalyvavo jau 7 veiklios Lietuvos moterys. Beveik visos jos – artimos mados pasauliui, tad abejonių nekyla – šios moterys pasižymi savitu stiliaus suvokimu, išskirtine išvaizda ir plačia pasaulėžiūra.

Kristė
„Eva Grin Photography“

Štai garsi mados fotografė Reda Mickevičiutė savo rankinėje kasdien nešiojasi ne foto kamerą, kaip daugeliui galėtų atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Vienintelis ir svarbiausias Redos palydovas kasdien – raudonas lūpdažis! Reda tikina, kad įprastai jos rankinės – didelės ir tokios, į kurias telpa visas jos gyvenimas, tačiau projektui ji pristato tokią rankinę, kurioje telpa tik patys svarbiausi asmeniniai daiktai.

Reda
„Eva Grin Photography“

Juvelyrė, prekės ženklo „Simona Samojauskaite Jewellery“ įkūrėja Simona Samojauskaitė savo rankinėje mėgsta tvarką. Pasak Simonos, vien žvilgtelėjus į jos rankinės turinį gali nuspėti, ką gyvenime ji veikia.

Simona
„Eva Grin Photography“

Rankinėje dažniausiai gausu „Simona Samojauskaite Jewellery“ pakuočių, paruoštų klientams pristatyti, taip pat ne išimtis ir darbo įrankiai: juvelyrinės replės, žirklutės. Kita, gan valiūkiška darbų sūkuryje užkluptos Simonos rankinės turinio detalė – slyva. Taip, prinokusi ir sultinga slyva. Pasak pašnekovės, svarbiausi daiktai, be kurių ji neišsiverstų nei dienos yra raktai, telefonas ir keletas eurų. O šiuo atveju, dar ir mažytis užkandis laikui taupyti bei alkiui numalšinti nemaišo.

Ieva Marija
„Eva Grin Photography“

Jau šį savaitgalį (balandžio 8-9 dienomis) esate laukiami mados renginyje „Pavasario Pop Up“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis