L. Dailidėnienės papuošalų kolekcijos pristatyme – žinomos moterys, tarp kurių ir kolekcijos veidu tapusi R. Ciūnė

Ketvirtadienį vakare pristatyta naujausia dizainerės Lauros Dailidėnienės stiklo papuošalų kolekcija.

Dizainerės L. Dailidėnienės prekinis ženklas „Laura Daili“ siūlo ne tik išskirtinio dizaino drabužius, bet ir jau vizitine kūrėjos kortele tapusius papuošalus iš stiklo.

Naujausia L. Dailidėnienės stiklo papuošalų kolekcija „a Wish“ yra sukurta iš krištolinio stiklo su pienės pūko inkliuzais. Kaip sako pati dizainerė, pienės pūkas simbolizuoja norą arba norų išsipildymą. Ši subtili papuošalų linija pradėta gaminti dar 2005 metais, tačiau stileivų pamėgti auskarai ir kaklo papuošalai šį pavasarį buvo papildyti visa skale naujų spalvų, subtiliais pienės pūko deriniais ir kompozicijomis.

DELFI / Kiril Čachovskij

„Ši stiklo papuošalų linija pasipildė naujomis spalvomis, atsirado geltona, žydinčios pienės spalva, taip pat ryški ciklameno spalva, kurios puikiai papildė jau esamų pastelinių spalvų gamą. Nors ši papuošalų linija gaminama jau daugiau nei dešimt metų, ji yra nuolat tobulinama ir kasmet sulaukia vis didesnio gerbėjų dėmesio ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų,“ – pasakojo L. Dailidėnienė.

DELFI / Kiril Čachovskij

Naujausios dizainerės stiklo papuošalų kolekcijos veidu tapusią išskirtinių bruožų modelį R. Ciūnę, L. Dailidėnienė pasirinko neatsitiktinai. Pasak dizainerės, ji – viena gražiausių manekenių Lietuvoje, savo išvaizda bei vidumi puikiai atspindinti prekės ženklo įvaizdį. Rasa Ciūnė papuošė ir žurnalo „Moteris“ kovo mėnesio viršelį.

Žinomos moterys ketvirtadienio vakarą leido L. Dailidėnienės papuošalų kolekcijos pristatyme
Žinomos moterys ketvirtadienio vakarą leido L. Dailidėnienės papuošalų kolekcijos pristatyme
Arno Mažylio nuotr.

„Šį kartą papuošalų veidu pasirinkome išskirtinių bruožų modelį Rasą Ciūnę. Ji savo natūralumu, ir šiaurietišku grožiu puikiai išreiškė naują papuošalų liniją,“ – bendradarbiavimu su Rasa džiaugėsi L. Dailidėnienė.

Kūrėja papuošalų kolekciją ketina pristatyti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Po pristatymo mados namuose „Laura Daili Vilnius“ stiklo papuošalai bus pristatyti tarptautinėje dizaino parodoje „Design Tokyo“, Tokijuje.

Aistė Stonytė-Budzinauskienė su dukromis
Aistė Stonytė-Budzinauskienė su dukromis
Arno Mažylio nuotr.

Pristatymo renginyje apsilankė žurnalistė Aistė Stonytė-Budzinauskienė su dukromis, Indrė Skučienė su dukra Elžbieta, L. Dailidėnienės papuošalų linijos modeliu tapusi Rasa Ciūnė, verslininkas Žilvinas Grigaitis ir kiti. Akimirkos iš kolekcijos pristatymo – fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis