Stilistės Olivijos Plekavičiūtės patarimai, kaip šią vasarą atrodyti madingai

Drabužių parduotuvė „Guess“ surengė naujausios 2017 metų pavasario ir vasaros kolekcijos pristatymą.

Kviestiniame vakare dalyvavo nemenkas garsenybių būrys: Daiva Žeimytė, Rimvydas Širvinskas-Makalius, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, Milita Daikerytė, Agnė Kavaliauskaitė, Ingrida Martinkėnaitė, Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, Viktorija Siegel, Dileta Meškaitė-Kisielienė, Gabrielė Lileikaitė-Pavilionė, Karolina Toleikytė, Vidmantė Martikonytė ir kiti.

Susirinkusieji stebėjo naujausios kolekcijos derinius, kuriuos parengė stilistė Olivija Plekavičiūtė. Londone gyvenanti mergina, pristatydama turbūt populiariausią „Guess“ drabužį – džinsus, pastebėjo, kad jie yra ne tik patogūs, skirti bet kokiam kūno sudėjimui, bet ir stilingi: „Šis universalus drabužis tinka bet kokiai progai. Juos galite derinti tiek prie akštakulnių, tiek prie sportinių batelių.“

DELFI

Naujoji „Guess“ kolekcija skirta miestiečiui, mėgstančiam klasikinį stilių, bet norinčiam jį paįvairinti.

„Prabangą derinau su kasdieniu stiliumi. Šiais deriniais norėjau parodyti, kad galima atrodyti ne tik gražiai, bet ir išskirtinai, žaismingai. Nebijokite palaidines su užrašais derinti su klasikiniais drabužiais ir būtinai įsigykite odinę striukę – šiemet tai yra labai madinga. Be to, noriu atkreipti jūsų dėmesį ir paskatinti avėti atvirą avalynę – tai sušvelnina įvaizdį, pailgina kojas, suteikia elegancijos,“ - patarimus stilingoms moterims dalijo O. Plekavičiūtė.

Gamintojo archyvas

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis