7 drabužiai, kuriems šį sezoną neabejingos stilingos italės

Ką rengiasi šiuolaikinės Italijos moterys? Pasirodo, ne visos jos akis ryškina juoda plunksnele, mūvi tinklines pėdkelnes ir atrodo lyg nužengusios nuo mados namų „Dolce & Gabbana“ podiumo...

Kątik pasibaigusi mados savaitė pažėrė daugybę ryškių stiliaus momentų ne tik nuo podiumų, bet ir iš Milano gatvių. Čia matėme stilingas itales, vilkinčias naujausių kolekcijų dizainerių drabužius ir atrodančias įdomiai, stilingai ir tiesiog fantastiškai. Atrodo, jos rengiasi galutinai paneigti stereoptipišką seksualios donnos (it. moters) įvaizdį ir jį pakeisti kitu – ekspresyvesniu, optimistiškesniu ir drąsesniu!

Mados pasaulyje karaliauja individualybė, tai pastebima ir italių stiliuje. Vis dėlto yra kelios garderobo detalės, dėl kurių populiarumo sutaria daugiau, nei viena Milano mados savaitės viešnia.

ĮDOMAUS AUDINIO KELNIŲ KOSTIUMAS

Italės į populiarųjį kelnių kostiumą siūlo pažiūrėti kitu kampu – vietoj pabodusios pilkos ar rusvos spalvos kostiumo rinkitės pasiūtą iš įdomaus, spalvingo audinio.

Milano gatvės mada
Vida Press

LEOPARDO RAŠTO SIJONAS

Gyvūnų raštai grįžo į madą (nors niekada ir nebuvo iš jos išėję). Modernus jų derinimo būdas – leopardo rašto sijonas ir kiek kitokiomis dėmelėmis nusėta leopardinė rankinė.

Thássia Naves
Milano gatvės mada
Vida Press

KOMBINEZONAS

Minimalistinio stiliaus kombinezonas sužibs naujomis spalvomis, kai bus vilkimas su puošniais atlaso bateliais ir švelnių formų rankine – būtent taip jį stilizuoja italės.

Erika Boldrin
Milano gatvės mada
Vida Press

VIDUTINIO ILGIO SIJONAS

Midi ilgio prigludęs, kūno formas išryškinantis sijonas atrodys itin stilingai, jei bus derinamas su uždara palaidine ar megztuku ilgomis rankovėmis. Labai itališka stiliaus detalė – kone pusę veido dengiantys tamsūs akiniai nuo saulės.

Candela Novembre
Milano gatvės mada
Vida Press

RAŠTUOTA PALAIDINĖ

Vien dėl to, kad baigėsi vasara, nereikia tuojau pat atsisakyti visų spalvingų drabužių. Imkite pavyzdį iš italių, kurios raštuotus drabužius dėvi visus metus! Dar didesniam efektui tarpusavyje derinkite kelius panašių (bet ne vienodų) raštų rūbus.

Milano gatvės mada
Milano gatvės mada
MEGA / Scanpix

LAISVAI KRENTANTIS PALTAS

Ilgas, laisvai krentantis paltas plačiomis rankovėmis yra vienas stilingiausių sezono drabužių. Itališkas stiliaus triukas – vietoj diržo paltą susiauskite ant liemens laikoma rankine (kuri, beje, šį sezoną yra labai madinga)

Eleonora Carisi
Milano gatvės mada
Vida Press

MEGZTA SUKNELĖ

Daugeliui itališka mada asocijuojasi su margaspalviais mados namų „Missoni” mezginiais. Tobulas drabužis apniukusioms rudens dienoms – spalvinga megzta suknelė.

Thássia Naves
Milano gatvės mada
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis