Iškalbingas stiliaus akcentas, kurį pamėgs tos, kurios ieško išskirtinumo

Tam, kad išsiskirtumėte iš minios šį sezoną nereikia įsigyti kažko ypatingai madingo, jau greičiau atvirkščiai. Kol didžiausios madistės ieškos to, kas dabar populiaru, pabandykite atsiriboti nuo pagrindinių tendencijų ir ir pažiūrėti kita kryptimi. Pavyzdžiui, į Rytus.

Tradicinis Japonų menas yra neišsemiamas įkvėpimo šaltinis. Dar šių metų vasarą tai buvo viena mados krypčių, matyta tokių mados namų kaip „Gucci“ bei „Prada“ kolekcijose. Dizaineriai neatsispyrė šilko pižamoms, susiaučiamoms chalato stiliaus suknelėms, drakonų, tigrų bei paukščių motyvams bei smulkių gėlių aplikacijoms. Nieko nuostabaus, tai egzotiškos detalės, tam tikra prasme jau tapusios klasikinėmis. Jos vis pasikartoja nesibaigiančiame mados rate ir greičiausiai neilgai trukus vėl sugrįš į populiariausiųjų gretas.

Ir šį rudenį kai kurie dizaineriai vis dar siūlo savo kūrybos gaminius, turinčius rytietiškų detalių. Kadangi šios mikro tendencijos dar neatrado gatvės mados žvaigždės, rytietiški motyvai yra puikus stiliaus akcentas ieškančioms išskirtinumo.

„Lanvin“
„Lanvin“
Vida Press

Rytietiški atspindžiai drabužių raštuose ir aplikacijose teikia įvaizdžiui romantiškumo, žaismingumo, be to, tai lengvai tampa iškalbingu bet kurio įvaizdžio akcentu. Jais verta papildyti savo garderobo atsargas, ypač jei esate iš tų mados mėgėjų, kurios nemėgsta sekti kitais. Nors yra laikomos egzotiško stiliaus detalėmis, jos gali būti ne tik ekstravagantiškos, bet ir labai kuklios bei nežymios, todėl tinka įvairioms progoms.

Šaltojo sezono darbo aprangą papildykite lyg japoniškame sode augančiomis gėlėmis apraizgyta palaidine – ji taps pagrindine detale, subtiliai paryškinančia oficialų įvaizdį.

Drabužiai ir aksesuarai – „Tom Tailor”
Drabužiai ir aksesuarai – „Tom Tailor”
Gamintojo archyvas

Laisvalaikio aprangos nevaržo jokie etiketo apribojimai, tad čia tobula vieta eksperimentams. Maišykite skirtingus audinius bei spalvas ir kurkite eklektišką įvaizdį su rytietišku prieskoniu.

Drabužiai ir aksesuarai – „Tom Tailor”
Drabužiai ir aksesuarai – „Tom Tailor”
Gamintojo archyvas

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis