7 būdai išvengti pigiai atrodančio įvaizdžio

Madingai atrodyti nėra sunku, parduotuvių lentynos lūžta nuo naujausias tendencijas atitinkančių drabužių už įkandamą kainą. Kiek sudėtingesnė užduotis yra per daug neišlaidaujant sukurti stilingą, prabangiai atrodantį įvaizdį. Tai padaryti jums padės šie patarimai.

Yra tokių moterų, kurios pigius drabužius sugeba vilkėti taip, kad jie atrodytų lyg iš brangiausios parduotuvės. Čia jokios paslapties nėra – tai lemia sugebėjimas pastebėti pigiai atrodančias detales ir jų vengti. Štai ko nereikėtų daryti.


Venkite įsigyti patį madingiausią sezono drabužį


Kas sezoną atsiranda keli madingiausi drabužiai, kurie karaliauja tiek ant podiumo, tiek visose „greitos mados“ parduotuvėse. Jei „Zara“ bei „Mango“ lentynos lūžta nuo kelių labai panašių išsiskiriančio dizaino drabužių, geriau jais nepapildykite savo spintos. Šie rūbai išduos, kur ir už kiek juos pirkote, be to – kitą sezoną jau bus beviltiškai nebemadingi.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


Nemūvėkite tamprių džinsų


Itin tamprūs džinsai gali atrodyti pigūs, pernelyg jaunatviški ir paryškinantys kiekvieną figūros netobulumą. Net neverta kalbėti apie prieš keletą metų išpopuliarėjusį džinsų ir tamprių mišinį – vadinamuosius džegingsus. Jei norite kurti rafinuotą įvaizdį, ieškokite tvirtos medžiagos, klasikinio kirpimo džinsus. Tinkamiausia jų sudėties formulė: 98% medvilnės ir 2% elastano.


Atsisakykite prastos bižuterijos papuošalų


Nebūtina savo papuošalų dėžutės pripildyti deimantais tam, kad atrodytumėte stilingai. Tiesiog atsisakykite bižuterijos, bandančios imituoti brangią juvelyriką. Įvaizdį akimirksniu sugadins didžiuliu stiklo „deimantu“ puoštas žiedas, geltona aukso spalva dažytos metalo grandinėlės ar apyrankės, iš plastikinių karoliukų verti papuošalai.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


Neįsigykite drabužių, kurių audiniai negali būti nebrangiai ir gerai pagaminti


Turbūt akivaizdu, kad neprotinga pirkti drabužius, pagamintus iš pigių, sintetinių audinių, tokių kaip akrilas, tačiau neinvestuokite ir į pigias šilko, nėrinių ar dirbtinės odos versijas. Nekokybiškai pagamintos šios medžiagos atrodys labai pigiai ir akimirksniu išduos, kad jūsų drabužiai buvo pirktas ne iš aukštos kokybės parduotuvės. Investuokite į tokius audinius kaip medvilnė ir linas – kokybiškai pagaminti, jie nebus brangūs, bet atrodys puikiai.


Atkreipkite dėmesį į vidinę drabužio pusę


Sakoma, kad gero siuvėjo darbą suprasi iš vidinės drabužio pusės. Ši taisyklė galioja ir pamušalams. Atkreipkite dėmesį į drabužio vidinę pusę – ar nestyro siūlai, ar rūbas turi pamušalą, ar jis atrodo tvarkingai. Tai padės apsispręsti svarstant, ar verta drabužį įsigyti.


Tinkamai rūpinkitės savo drabužiais


Trūkstamos sagos, dėmės ar prairusios siūlės akimirksniu kuria pigaus drabužio (ir nevalyvo jo savininko) įspūdį. Didelė klaida būtų už mažesnę kainą įsigytą rūbą prižiūrėti daug aplaidžiau nei tą, kurį įsigijote brangiau. Skirkite dėmesio abiem ir sulauksite džiuginančio rezultato – puikiai atrodančio, jus puošiančio ir ilgai tarnausiančio drabužio.


Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press


Net nežiūrėkite į dizainerių kūrinių klastotes


Turbūt akivaizdžiausiai pigų drabužių derinį išduoda žinomų ir populiarių dizainerių kūrinių klastotės. Tiesa, kartais „greitos mados“ parduotuvėse, interneto svetainėse ir netgi tolimų pasaulio šalių turguose galima rasti neįtikėtinai gerai atrodančių klastočių, tačiau jos niekada neatrodys autentiškai, o aiškiai matomas su prabanga siejamų mados namų logotipas privers jus atrodyti pigiai ir labai neskoningai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis