5 drabužių deriniai, kurie įrodo, kad šios spalvos tinka visoms

Stiliaus ekspertai sutinka, kad ne mažiau svarbu nei drabužio modelis, yra jo spalvos. Jos turi galią rūbą paversti mėgstamiausiu spintoje, arba, atvirkščiai, tuo, kurio net nesinori vilktis. Pasižvalgiusios į stilingas praeives miesto gatvėse, pastebėjome vieną tendenciją: kontrastingą juodos ir raudonos derinį. Kai kitą kartą derinsite drabužių spalvas, atkreipkite dėmesį į šias, atrodo, jos tinka visoms!

Juoda spalva yra klasikinė, nepavaldi laikui, tuo tarpu raudona – ryškiausia šio sezono tendencija. Kas gaunasi jas sumaišius? Kontrastingas šių spalvų derinys, rudeniškų, šiltų faktūrų dermė, langų ir dryželių ritmas kuria stilingos, savimi pasitikinčios miestietės įvaizdį.


Mados namų „Giorgio Armani” modelis, Vida Press nuotr.

Atrinkome penkis drabužių derinius, kurie įkvėps išbandyti šį spalvų kontrastą.

RAUDONA PALAIDINĖ + JUODAS ŠVARKELIS

Kartais geriausias kelias yra minimalistinis. Pamirškite aksesuarus, audinių raštus bei dekoro detales ir leiskite kalbėti spalvoms. Papildomi stiliaus taškai keliaus toms, kurios juodas kelnes pakeis stilingomis tamprėmis.


Vida Press nuotr.


Striukė, 199,99 Eur, „Esprit”


Kelnės, 29,99 Eur, „Esprit”

SKIRTINGI RAŠTAI

Eklektika madinga ir šį sezoną, tad kodėl neišbandžius kelių skirtingų audinių raštų derinio? Juodi langeliai ir raudoni žirneliai kurs įdomų, netikėtą įspūdį. Tik nepamirškite neutralių aksesuarų.


Vida Press nuotr.


Megztinis, 59,99 Eur, „Esprit”

Suknelė, 49,99 Eur, „Esprit”

ODOS IMITACIJOS SIJONAS + RYŠKI PALAIDINĖ

Odos ar odos imitacijos sijoną galima rasti kiekvienos stilingos moters spintoje. Su sijonu vilkimi griežto stiliaus marškiniai kurs darbo aplinkai tinkamą stilių, ryški, romantiška palaidinė – moterišką, gundantį vakaro įvaizdį.


Vida Press nuotr.


Megztinis, 49,99 Eur, „Esprit”


Sijonas, 49,99 Eur, „Esprit”

PLAČIOS KELNĖS + ILGINTAS ŠVARKAS

Jei abejojate, kokias kelnes rinktis – prigludusias, ar plačias, griebkite antrąjį variantą. Plačios kelnės ir ilgintas švarkas yra itin stilingas derinys. Šaltajam sezonui tinkantis pakeitimas: vietoj raudono švarko – ryškiaspalvis, šiltas kardiganas.


Vida Press nuotr.


Megztinis, 59,99 Eur, „Esprit”


Kelnės, 69,99 Eur, „Esprit”

LAISVALAIKIO STILIUS + ELEGANCIJA

Modernus įvaizdis yra tas, kuris sudarytas iš kelių skirtingų stilių. Madingos moterys sportinio stiliaus batelius derina su elegantiškomis rankinėmis, o vėjyje plevėsuojančias sukneles – su biurui tinkamais švarkais.


Vida Press nuotr.


Paltas, 149,99 Eur, „Esprit”Rankinė, 59,99 Eur, „Esprit”

Dar daugiau stiliaus įkvėpimo – fotogalerijoje.

Prekių ženklo „Esprit“ parduotuves rasite:

Vilniuje – Ozo g. 25 („Akropolis“), Saltoniškių g. 9 („Panorama“); Kaune – Karaliaus Mindaugo pr. 49 („Akropolis“), Islandijos pl. 32 („Mega"); Šiauliuose – Aido g. 8 („Akropolis“).

Nuotraukos – iš prekių ženklo „Esprit“ archyvo ir agentūros „Vida Press“.

Užsakymo nr.: PT_76194435

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis