5 stilingi drabužiai, kurie tinka visų figūrų moterims

Vienų siluetų drabužiai labiau tinka išraiškingų linkių moterims, kiti - liaunoms tarsi smilgos. Tačiau yra ir tokių, kuriuos vilkėdamos puikiai atrodys visos. Štai 5 pirkiniai, verti atsidurti jūsų rudens garderobe.

1. TIESUS PALTAS

Nesvarbu, ar jūsų figūra yra obuolio, kriaušės ar kurios kitos formos, drąsiai galite įsigyti ilgesnį tiesaus kirpimo paltą. Tiesus sunkesnio audinio paltas tarsi įrėmina figūrą ir suformuoja naują grakštesnį siluetą. Taip pat klasikinis šio silueto paltas kaipmat aprangai suteikia prabangos ir solidumo.

Reuters/Scanpix, Vida Press nuotr.

Paltas 229 Eur; Striukė 199 Eur; Paltas 119 Eur; Liemenė 89,99 Eur, APRANGA

2. ŠVARKAS BE ATVARTŲ

Klasikinis švarkas su atvartais dažnai pakiša koją toms, kurių krūtinė yra didesnė. Dėl jos atvartai gali nepriglusti, gulti netolygiai, banguotis. O štai griežtų linijų švarkas be atvartų tokių pokštų nekrečia - idealiai priglunda ir prie plokštesnės, ir prie didesnės krūtinės.

Švarkas 69,99 Eur; Liemenė 69,99 Eur, APRANGA

3. ODINĖ BAIKERIŲ STRIUKĖ

Odinė baikerių stiliaus striukė - jau klasika tapęs laisvalaikio drabužis, turintis neregėtą galią kiekvieną įvaizdį paversti šiuolaikišku ir drąsiu. Universaliausias tokios striukės modelis - tiesaus laisvai krintančio silueto arba standesnės odos trumpintas. Trumpinta baikerių stiliaus striukė ypač tinka toms, kurios nori ilgesnių kojų efekto arba kurių krūtinė yra itin didelė.

Striukės 49,99 Eur ir 249,99 Eur, APRANGA
Gamintojo ir Vida Press nuotr.

4. PLATĖJANTIS MIDI SIJONAS

Dažnai manoma, kad midi ilgio sijonai tinka tik aukštoms moterims. Visgi tai nėra tiesa. Svarbu, kad sijono kraštas baigtųsi kiek žemiau kelių, ties blauzdos raumens viršumi. Dailiomis, minkštomis klostėmis krintantys midi sijonai ilgina kojas, ypač segimi prie elegantiškų aukštakulnių.

Sijonas 84,99 Eur, APRANGA
Gamintojo ir Vida Press nuotr.

5. STAČIAKAMPIO SILUETO SUKNELĖ

Lengvai krintanti tiesaus silueto suknelė parodo tiek, kiek reikia. Ji neišryškina plačiausios kūno vietos, pavyzdžiui, pilvuko ar klubų, lengvas audinys tiesiog gražiai apglunda figūrą. Jei norite atrodyti grakštesnė, rinkitės tamsesnės, solidesnės spalvos (bordinę, tamsiai mėlyną, smaragdų, baklažanų ir t.t.) suknelę, prie jos avėkite aukštakulnius smailu priekiu.

Suknelės: 59,99 Eur, 74,99 Eur, APRANGA

Užsakymo nr.: PT_76221759

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis