Dizainerė Toma Jankauskaitė atskleidė, kokios suknelės šį rudenį pačios madingiausios (FOTO)

Toma Jankauskaitė garsėja kaip romantiškos mados kūrėja. Dėl mielų aksesuarų bei jaukių suknelių išgarsėjusi kūrėja papasakojo apie savo kūrybos viziją šių metų šaltajam sezonui bei atėjusį pokyčių metą.

Prieš aštuonerius metus Kaune savo kūrybos istoriją nuo vienetinių rankų darbo papuošalų pradėjusi T. Jankauskaitė jau penktus metus sėkmingai kuria modernioje studijoje-dirbtuvėse Vilniaus senamiestyje. Dizainerės darbai keliauja pas klientes iš Lietuvos, kitų Europos šalių, Amerikos, Azijos, Australijos. Jos kūryba atpažįstama iš nuosekliai kiekvieną sezoną pristatomų preciziškų suknelių ir aksesuarų kolekcijų, o socialinis tinklas „Facebook“ jau vienija per 30 000 dizainerės kūrybos gerbėjų.

G.Gedminaitės nuotr.

G.Gedminaitės nuotr.

Vis dėlto, šį rudenį kūrėja pristatė ne tik šaltajam sezonui skirtą naują suknelių kolekciją, bet ir naują prekės ženklą „Studio Toma“.

„Atėjo metas pokyčiams. Išaugau iš aksesuarų gamybos, tad ir mintis iš esmės atsinaujinti vystėsi natūraliai, harmoningai. Myliu tai, ką darau, įdedu daug darbo ne tik į suknelių, aksesuarų kūrimą, bet ir į ženklo komunikaciją, jo pateikimą. Noriu, kad kiekvienai klientei teigiamas emocijas teiktų ir pirkinys, ir jo įpakavimas. Tai daugiau nei pasikeitęs vardas. Tai į naują rūbą įvilkta, ilgai puoselėta, gryninta kūrybinė kalba,“ – pasakoja dizainerė, iki šiol kūrusi „Toma Accessories“ vardu.

G.Gedminaitės nuotr.

Naujojoje rudens-žiemos kolekcijoje – penki dizainerės mėgstamiausių kirpimų suknelių modeliai. T. Jankauskaitė siūlo įvairias kiekvieno jų spalvų variacijas, pradedant klasikinėmis juoda, raudona, baigiant šį sezoną karaliaujančiais dryžiais ir margaspalviais raštais. Suknelės išsiskiria minimalistiniais akcentais – dirželiais su spalvingais kutais, raukiniais.

G.Gedminaitės nuotr.

G.Gedminaitės nuotr.

„Visi modeliai – artimi mano pačios stiliui. Tai dabar ypač madingos midi ilgio suknelės, suknelės pūstomis rankovėmis, laisvo silueto suknelės ir keletas klasikinių, tiesaus bei įliemenuoto silueto modelių,“ – pasakoja T. Jankauskaitė.

Audiniai kolekcijai atgabenti iš Italijos. „Kasmet šaltajam sezonui parenku šiltus, minkštus, odai malonius audinius – vilną, viskozę“, – sako dizainerė.

G.Gedminaitės nuotr.

T. Jankauskaitė užsimena, kad naujoji kolekcija – ne paskutinė šių metų naujiena: „Gražiausioms žiemos šventėms kuriame kalėdinių suknelių mini kolekciją. Jau dabar intensyviai ruošiamės, kad klientės spėtų išsirinkti kuo puoštis.“

Visos naujosios kolekcijos nuotraukos – fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis