Šventinę kolekciją pristatanti dizainerė: būkite drąsios ir nebijokite eksperimentuoti!

Artėjant gražiausioms metų šventėms, nejučia pradedame mąstyti ir apie tai, ką gi jų metu vilkėsime. Būtent šį galvosūkį išspręsti siūlo dizainerė Viktorija Rakauskienė, sukūrusi šventinę kolekciją merginoms ir moterims.

Pašėlusio vakarėlio nuotaika, gražios moterys, konfeti, žaidimai, stilingiausios sostinės vietos – taip lietuviškas prekių ženklas „Wicky“ pristato naujausią drabužių kolekciją.Siautulingos fotosesijos veidu tapo gerai žinoma, talentinga vizažistė Deimantė Kazėnaitė. ,,Deimantė – išskirtinių bruožų, netradicinio grožio moteris. Ji pasitikinti savimi, stipri asmenybė – būtent tokia, kuriai ir dedikuoju savo kūrybą. Be to, su Deimante esame geros draugės, visada ja pasitikiu, todėl ji ir buvo viena iš naujosios fotosesijos įvaizdžių kūrėjų,“ – atvirauja prekių ženklo įkūrėja ir dizainerė Viktorija Rakauskienė.
Siekdama parodyti, kad jos kurti drabužiai puikiai tinka ne tik ilgakojėms, itin lieknoms merginoms, dizainerė Viktorija pirmą kartą fotosesijoje ryžosi pozuoti ir pati. „Yra tekę girdėti, kad daugelio dizainerių kuriami drabužiai puikiai atrodo tik ant podiumo, užvilkti ant itin lieknų merginų. Norėdama paneigti šį mitą, ryžausi savo projekte sudalyvauti ir pati. Jaudulio tikrai netrūko, juk prieš objektyvą stojau pirmąkart, tačiau dirbant su profesionalia komanda, jis greit dingo. O ir vilkėdama savo kurtus drabužius jaučiuosi puikiai, jie skrupulingai apgalvoti, išjausti,“ – pasakoja Viktorija, kuri jau ne pirmąkart su savo kūrybiniais projektais ir idėjomis kreipiasi į fotografą Gediminą Žilinską.


Naujojoje kolekcijoje – net dvidešimt vienetinių suknelių, komplektų modelių. Audinius dizainerė rinkosi ir užsakinėjo Italijoje. Kūriniuose dominuoja aksomas, dirbtinio kailio, blizgios detalės, kutai, lateksas, vienspalvės sodrių spalvų medžiagos, margi šventiniai raštai.

Paklausta apie tai, kas įkvėpė naują kolekciją, Viktorija neslepia: „Kai kuri ir dirbi savo svajonių srityje, įkvėpimo toli ieškoti nereikia. Viską darau su dideliu užsidegimu ir siekiu savo idėjas išpildyti iki galo.“


„Fotosesija buvo kaip niekada šventiška ir linksma! Su Viktorija smagiai praleidome laiką, švęsti ir pozuoti fotosesijoje – tobulas derinys! Visų pirma, susikūrėme tokią atmosferą, kurioje būtų nuoširdžiai linksma, o tada tik beliko tai perteikti ir kitiems,“ – darbą su dizainere atsimena Deimantė, kuri prisidėjo ir prie naujosios kolekcijos modelių įvaizdžių kūrimo. – „Kadangi buvo pasirinkta vakarėlių tematika, norėjau, kad makiažo ir plaukų įvaizdžiai butu ryškūs, švytintys, kad jų pagalba galėtume dar labiau įsijausti į šventės nuotaiką.“
„Šiai fotosesijai pasirinkome nuotaikingo vakarėlio tematiką. Viešbutį ,,Congress Avenue’’ pasirinkome dėl modernaus, bereikalingomis detalėmis neapkrauto interjero, kuris yra itin tinkamas tokiems darbams. Be to, jis veikia pačioje miesto širdyje, kur išties ir vyksta visas vakarėlių šurmulys. Vėliau veiksmą perkelėme į barą „Sanatorija“, – pasakojo Gediminas.

Ką dizainerė Viktorija galėtų patarti dėl šventinio stiliaus? Ji rekomenduoja nebijoti eksperimentuoti: „Būkite drąsios, nebijokite stebinti ir sužibėti. Vilkėdamos vienetinius drabužius, jausitės ypatingai be rizikos šventėje sutikti kitą moterį su tokia pat suknele.“


Ši šventinė kolekcija – jau penktoji dizainerės kūryboje. Ankstesčiau prekių ženklo veidais yra buvusios tokios žinomos moterys kaip stilistė Agnė Jagelavičiūtė, aktorė Grėtė Indičianskytė bei tinklaraštininkė Simona Burbaitė.

Nuotraukos – G. Žilinsko.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis