Žilvinas Grigaitis pristatė Australijos salos įkvėptą papuošalų kolekciją

Verslo konsultantas, vakarėlių liūtas Žilvinas Grigaitis jau kurį laiką gali būti vadinamas dar ir papuošalų kūrėju. Jis pristatė jau antrąją, kalėdinę papuošalų kolekciją. Paklausyti šventiškai nuteikiančios gyvos muzikos, apžiūrėti dėmesį traukiančių, drąsių Žilvino aksesuarų ar paieškoti ypatingų kalėdinių dovanų atėjo gausus būrys Lietuvos garsenybių ir užsienio šalių ambasadorių.

Tamsų lapkričio vakarą lietuviško dizaino namų erdvė pasidavė šventiniam ritmui. Tik čia jis kitoks. Be skubos, greito ir gausaus pirkimo, šluojančio lentynas. Lietuviško dizaino namai „Locals.lt“ laikosi principo – mažiau yra daugiau.

„Nuo pat pradžių pabrėžėme, kad mūsų pristatomi nišiniai lietuvių kūrėjų produktai tinka dovanoms, tačiau – originalioms, asmeniškoms, skirtoms mylimiems ir brangiems žmonėms. Juk tokioms ypatingoms šventėms, kaip Šv. Kalėdos būtent tokių dovanų, galinčių nustebinti bei pradžiuginti artimuosius ar draugus, ir ieškome,“ – sako viena iniciatyvos įkūrėjų Inga Ramonienė.

Neabejotinai tokiai dovanų kategorijai galima priskirti pristatytą stilingojo Žilvino Grigaičio kolekcijos „Ž_jewellery_styled by Medalika“ papildymą. Jų formą, spalvas ir akmenų pasirinkimą įkvėpė unikali Tasmanijos sala, išsiskirianti iš visų kitų Australijai priklausančių salų. Žilvinui ji netgi kiek primena Lietuvos kraštovaizdį.

Žilvino Grigaičio kolekcijos pristatymo akimirkos
Žilvino Grigaičio kolekcijos pristatymo akimirkos
Organizatorių nuotr.

„Su Žilvinu pradėjome bendradarbiauti prieš pusmetį, ir esame tuo labai patenkinti. Mums garbė, kad tokiam originaliam prekiniam ženklui pristatyti jis pasirinko būtent mūsų erdvę. Tai vienintelė vieta Lietuvoje, kur galima įsigyti Žilvino kūrinių, – džiaugėsi viena dizaino namų iniciatyvos įkūrėjų Danuta Fedorovič. – Jie visada sulaukia didelio pirkėjų susidomėjimo. Nors, tiesą sakant, jo kurtos segės yra ne kiekvienam. Jų unikalumas, originalumas traukia akį, todėl tokioms segėti reikia drąsos.“

Žilvino Grigaičio kolekcijos pristatymo akimirkos
Žilvino Grigaičio kolekcijos pristatymo akimirkos
Organizatorių nuotr.

Vardinei, specialiai lietuviško dizaino namams kurtai unikalių segių kolekcijai stilingas vyras taip pat naudojo iš tėvų ir senelių paveldėtus juvelyrinius dirbinius. Tuo jo segės dar įdomesnės, nes padėjo brangų palikimą prikelti naujam gyvenimui. Šių originalių Ž. Grigaičio kurtų papuošalų pristatymas sudomino būrį šalies garsenybių. Lietuviško dizaino namuose tą vakar apsilankė Prancūzijos ambasadorius Philippe Jeantaud, Graikijos ambasadorė Dr.Vassiliki- Vieky Dicopuolou, Gruzijos ambasadorius Khatuna Salukvadze, Armėnijos ir Turkijos ambasadų atstovai, dainininkė Jurga Šeduikytė, „Distyled“ prekių ženklo įkūrėja Giedrė Saladžinskaitė, startuolio „Spyndi“ dizaineris Mindaugas Žilionis, dainininkė Eva Basevičiūtė, lenktynininkas Darius Jonušis, baleto solistė Neringa Česaitytė, buvęs modelis Jolanta Sadauskienė, mados prekių ženklų konsultantė Viktorija Diaz, Linenme prekės ženklo įkūrėja Inga Lukauskienė.

Unikali erdvė, po vienu stogu subūrusi per šimtą originalių kūrėjų

„Siūlome Kalėdinėmis dovanomis rūpintis iš anksto, neskubant ir skiriant tam laiko. Taip pat rekomenduojame pirkti apgalvotai, išsirinkti konceptualias, unikalias ir gaminamas nedideliais kiekiais dovanas, kurios iš tikrųjų nustebintų artimus žmones, mylimuosius ir draugus. Rinkdamiesi lietuviškus produktus, remiame ir palaikome Lietuvos kūrėjus ir gamintojus, – pabrėžė I. Ramonienė, – o rinktis čia tikrai yra iš ko. Per šimtas kūrėjų pas mus pristato namų tekstilę, keramiką, žvakes, kvepalus, juvelyriką, aksesuarus, drabužius, odos gaminius, akinius, laikrodžius, užrašų ir darbo knygas.“

Žilvino Grigaičio kolekcijos pristatymo akimirkos
Žilvino Grigaičio kolekcijos pristatymo akimirkos
Organizatorių nuotr.

Nuo 2016-tųjų metų birželio gyvuojantys lietuviško dizaino namai tiek klientams, tiek dizaineriams jau tapo kokybės ir geros reputacijos ženklu. Sostinės prekybos centre „GO9“ įkurta erdvė nuo pirmų veiklos dienų užsibrėžė tikslą vienoje vietoje suburti nišinius Lietuvos kūrėjus, pristatančius mažo arba riboto leidimo kūrinius.

Šiuo metu tai yra vienintelė vieta Lietuvoje, kurioje surinkta apie aštuoniasdešimt lietuvių ir dvidešimt penkerių latvių kūrėjų prekių ženklų. Gruodžio viduryje dizaino namai ketina startuoti su dar vienu nauju projektu – el. parduotuve. Taigi konceptualūs, modernūs, rinktiniai kūrėjų darbai bus pasiekiami visos Lietuvos gyventojams, ne tik vilniečiams ir sostinės svečiams.

Daugiau pristatymo akimirkų – fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis