R. Kalinkino kolekcijos pristatymą stebėjo šventiškai pasipuošę žymūs svečiai

Dizaineris Robertas Kalinkinas pristatė žėrinčią žiemai skirtą kolekciją. Kūrėją palaikyti ir pasidžiaugti šventišku mados renginiu susirinko stilingas būrys artimiausių draugų bei klientų.

„Kaskart grįžtu prie moteriškumo temos, nes ji mane įkvepia – noriu aprengti moterį taip, kad ji pasijustų vienintelė ir nuostabi. Tai nereiškia, jog kuriu vien vakarines sukneles – man lygiai taip pat įdomu pasiūti kasdienai tinkantį paltą ar megztinį, pabrėžiantį, bet neužgožiantį žavingiausių moters bruožų“, – apie kolekciją pasakoja R. Kalinkinas.

R. Kalinkinas
R. Kalinkinas
Mindaugas Vaičiulis

Kolekcijoje dominuoja itin moteriški siluetai – žemę šluojančios suknelės, plunksnomis dekoruoti apsiaustai, tarp kurių nepastebimai įsipina ir kasdienai tinkami (angl. ready-to-wear) modeliai – klasikiniai „Robert Kalinkin“ paltai, darbo bei kokteilinės suknelės ir jaukūs laisvalaikio (angl. lounge) stiliaus mezginiai. Pasak dizainerio, čia jis siekė dermės tarp įspūdingų, vienetinių kūrinių ir lengvai dėvimų, pritaikomų drabužių. Nors kolekcijoje gausu dizainerio mėgstamų tamsių spalvų, jos, pagyvintos žėrinčiomis detalėmis, atrodo itin šventiškai.

R. Kalinkino pristatymas
R. Kalinkino pristatymas
Mindaugas Vaičiulis

Nemaža dalis kolekcijos dienos šviesą išvydo dar šio rudens pradžioje, tarptautinėje „Mercedes-Benz“ Kijevo mados savaitėje, kurią nuolat lanko didžiausių mados leidinių, tokių kaip „Vogue“, „L’Officiel“, „W Magazine“, „CR Fashion Book“ redaktoriai. Iš šio pristatymo liko ir specialiai pristatymui gamintos veido kaukės, iškart patraukusios žurnalistų bei stilistų dėmesį – dizaineris sako pristatyme norėjęs anonimiškumo, sumišusio su netikėtumo faktoriumi ir šios dekoratyvinių žvynelių kaukės, pristatymo eigoje keičiančios spalvą, buvo ideali detalė tokiam efektui.

Jį stebėjo visas būrys žymių R. Kalinkino draugų ir klientų.

R. Kalinkinas pristatymui šįkart pasirinko itin asmenišką erdvę – savo paties parduotuvę prekybos centre „Outlet Park“: „Šias patalpas turime jau metus laiko ir iki šiol negaliu jomis atsidžiaugti – tai didžiausia mūsų kada turėta parduotuvė, iš dviejų pusių supama didžiulių langų, tad ji nuolat pilna šviesos, o papuošta žiemą iš lauko atrodo įspūdingai. Būtų nuodėmė neišnaudoti šios vietos renginiams, čia galiu suburti daug mūsų svečių – draugų, partnerių, klientų. Geras jausmas visus juos matyti ten, kur dirbu kasdien“.

R. Kalinkino pristatymas
R. Kalinkino pristatymas
Mindaugas Vaičiulis

Dar vienas šios kolekcijos bruožas, atkeliavęs iš tarptautinių mados sostinių – galimybė didžiąją dalį gaminių įsigyti iškart, vadinamasis „see now, buy now“ modelis. Jį išbando ir tokie didžieji prekių ženklai, kaip „Tommy Hilfiger“, „Burberry“ ar „Ralph Lauren“.

Šie metai dizaineriui buvo itin turiningi ir intensyvūs – R. Kalinkinas atidarė didžiausią savo parduotuvę, pristatė pirmąją paruoštų („ready-to-wear“) vestuvinių suknelių kolekciją, sukūrė kasdienos drabužių liniją bei itin sėkmingai sudalyvavo keletoje pasaulinių mados renginių bei projektų. Kūrėjas šypsosi: „Neabejoju, jog 2018-ieji bus tokie pat pilni kūrybingų iššūkių“.

Visą kolekciją galite pamatyti čia:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis