Astrologė Rasa: štai ką reikėtų vilkėti Naujųjų metų naktį

Naujieji 2018-ieji metai – jau ne už kalnų. Norint kitąmet pritraukti sėkmę nereikia nei burtų, nei ypatingų ritualų, užteks atidžiai apgalvotos aprangos. Ką gi reikėtų vilkėti Naujųjų metų naktį, pataria astrologė Rasa.

Kaip žinia, ateinantys 2018-ieji metai priklauso geltonajam žemės Šuniui. Apdarus, stalo detales bei namų puošybos elementus reikėtų rinktis atsižvelgiant į ateinančių metų totemą. Tai verta daryti tam, kad įtiktume ateinančių metų globėjui ir sulauktumėme jo palaikymo bei dosnumo, nesibaigiančio visus metus.

Taigi pagrindinis akcentas yra kailis. Kailis įvaizdyje gali pasirodyti kaip aprangos detalė, drabužio dekoracija, aksesuaras. Vienintelis kriterijus – kad būtų pagaminta iš natūralaus arba dirbtinio kailio ar kailio imitacijos.Vida Press nuotr.

Spalvas taip pat reiktų rinktis Geltonojo Šuns garbei. Sėkmę atneš auksinės ir geltonos spalvos, puikiai tiks ir visi žemės atspalviai. Naujųjų metų naktį segimi papuošalai gali būti iš metalo ar odos.


Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.

Labai naudinga švęsti naujųjų metų sutiktuves namuose, nes šuo – naminis gyvūnas. Jis labai prieraišus ir atsidavęs šeimai, todėl ideali šventinė aplinka yra artimiausių žmonių apsuptyje. Geriausia, jei tai būtų šeimos nariai.


Vida Press nuotr.

Šuo labai apsidžiaugs, jei jo globojamus metus pasitiksime ramiai, be didelio triukšmo. Šunys yra ypač jautrūs garsams, todėl fejerverkai ir sprogmenys atbaidys 2018-ųjų metų globėją. Naujųjų metų vaišėms verta rinktis mėsiškus užkandžius, puikiai tiks rūkytas kumpis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis