Madingiausias šaltojo sezono drabužių raštas – jis išgelbės nuo pabodusios žiemos stiliaus rutinos

Jau tapo įprasta šiltąjį mados sezoną sieti su gėlių raštais. Filme „Ir velnias dėvi Prada“ Meryl Streep įkūnytos mados žurnalo redaktorės Mirandos Priestly ironiškai ištarta frazė „Floristikos motyvai pavasariui? Šokiruoja!“ netgi tapo legendine ir yra paminima kone kiekvienoje pavasario tendencijų apžvalgoje. Gėlės populiariausios, kai šilta, na, o šaltuoju metų laiku tradiciškai atsisakome ryškių, raštuotų drabužių ir mieliau renkamės vienspalvius apdarus. Vis dėl to yra vienas motyvas, kuris labiau būdingas žiemai, nei vasarai. Tai – leopardo raštas. Jis, beje, dabar labai madingas.

Tai, kad leopardo raštas dabar išgyvena pakilimą, galima spręsti ir iš jo populiarumo rudenį vykusios mados savaitės metu. Viena ryškiausių mados pasaulio asmenybių, mados redaktorė Giovanna Engelbert jau pirmąją Niujorko mados savaitės dieną gatvės mados fotografų buvo užfiksuota nuo galvos-iki kojų vilkinti leopardo raštą. Leopardinė suknelė, bateliai ir net rankinė atrodė kaip tikras pareiškimas – leopardo raštas (ir vėl) madingas!Giovanna Engelbert, Vida Press nuotr.

Tiesa, jis niekada ir nebuvo visiškai pasitraukęs iš madingiausiųjų, jau greičiau viena koja įžengęs į laikui nepavaldžios klasikos teritoriją.


„Michael Kors“ pristatymo viešnia, Vida Press nuotr.

Vasaros garderobe leopardo raštas gali lengvai atrodyti pigiai, ypač jei tai – prigludęs, atviras leopardinis drabužis. Reikėtų vengti ir sintetinio audinio leopardinių rūbų, daug elastano sudėtyje turintis ar blizgus audinys neatrodys patraukliai. Būtent todėl leopardo raštu reikia mėgautis žiemą. Šiuo metų laiku vilkimi didesnio dydžio, tankių audinių rūbai yra tobula atsvara šiek tiek glamūriniam leopardo raštui.


Gatvės mada, Vida Press nuotr.

Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo drąsus, šaltuoju metų laiku jis yra neįtikėtinai universalus. Leopardo rašto paltus ir dirbtinius kailinius pamėgo ne tik stilingos miesto moterys, bet ir mados pasaulio žvaigždės. Jie stilingai atrodo tiek dieną, derinami prie džinsų ar laisvalaikio stiliaus kelnių, tiek vakare, nerūpestingai užmesti ant žemę šluojančios satino suknelės – būtent pastaruoju būdu leopardo raštą derina amerikietiškojo „Vogue“ žurnalo redaktorė Anna Wintour.


Jenna Lyons, Vida Press nuotr.


Anna Wintour, Vida Press nuotr.

Nesiryžtančioms puoštis leopardiniu drabužiu vertėtų garderobą papildyti šio rašto aksesuarais. Leopardinė rankinė pagyvins tamsių spalvų įvaizdį, o leopardiniai bateliai klasikiniam stiliui suteiks taip trūkstamą akcentą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis