„Auksiniuose gaubliuose“ ryškiausias Holivudo žvaigždes suvienijo stilingo protesto akcija

Sekmadienio naktį įvyko kasmetiniai „Auksinių gaublių“ apdovanojimai, kurie, kaip ir įprasta, po vienu stogu subūrė ryškiausias Holivudo žvaigždes. Šios susivienijo ir savo stiliumi pasiuntė galingą žinutę.

Šiųmetinės Los Andžele vykusios prestižinės ceremonijos metu raudonasis kilimas tapo socialinio protesto centru: norėdamos paremti judėjimą „Time's up“, kovojantį prieš nelygybę, diskriminaciją ir socialinį priekabiavimą, daugelis didžiausių žvaigždžių pasirodė vilkėdamos juodai.

A post shared by Elle Magazine (@elleusa) on Jan 7, 2018 at 3:40pm PST

Neseniai pramogų pasaulį sudrebinęs filmų prodiuserio Harvey Weinsteino seksualinio priekabiavimo skandalas atskleidė tai, apie ką buvo tylima ilgą laiką ir sukėlė šoko bangą, paskatinusią prabilti ne vieną per daugelį metų tokį elgesį patyrusią Holivudo aktorę. Šie įvykiai tapo pretekstu keliems prieš seksualinį priekabiavimą kovojantiems moterų ir vyrų judėjimams, kurių vienas – „Time's up“ – ir įkvėpė „Auksinių gaublių“ dalyves susivienyti ir į apdovanojimų ceremoniją atkeliauti vilkint juodai.

A post shared by Harper's BAZAAR (@harpersbazaarus) on Jan 7, 2018 at 5:29pm PSTSocialinę žinutę siuntė ir populiariausias apdovanojimų ceremonijos aksesuaras – „Time's up“ segė, sukurta tam, kad atkreiptų dėmesį į to paties vardo judėjimą, skatinantį lygybę ir saugią darbo aplinką.

A post shared by Booth (@boothmoore) on Jan 4, 2018 at 2:34pm PST

Juodai vilkėjo bei segę segėjo ne tik aktorės Reese Witherspoon bei Halle Berry, kurios yra vienos iniciatyvos kūrėjų, bet ir daugelis kitų.

A post shared by People Magazine (@people) on Jan 7, 2018 at 5:04pm PST

Palaikymą „Time's up“ judėjimui Holivudo aktorės parodė ir dar vienu būdu – kaip savo porą į apdovanojimų ceremoniją atsivesdamos žymias aktyvistes. Michelle Williams, Meryl Streep, Susan Sarandon, Emma Watson bei Emma Stone į „Auksinius gaublius“ kvietė moterų teisių propaguotojas, socialinių kampanijų kūrėjas bei lygybės tarp moterų bei vyrų gynėjas.

A post shared by #TIMESUP (@timesupnow) on Jan 7, 2018 at 4:01pm PST

Įdomu tai, kad „Time's up“ organizatoriai sekmadienio naktį juodai rengtis kvietė ne tik įžymybes, bet ir paprastus žmones visame pasaulyje. Nors buvo sukurtas Holivude, specialus šio judėjimo fondas yra skirtas padėti visiems nuo seksualinio priekabiavimo nukentėjusiems žmonėms, kad ir kokioje industrijoje jie dirbtų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis