Paprastos aprangos idėjos, kurios yra tobulos biurui

Sugalvoti, ką vilkėti biure, nėra taip paprasta. Ypač jei norite atrodyti ne tik profesionaliai, bet ir stilingai. Siūlome tris darbo aprangos variantus toms, kurios ieško darbo aprangos įkvėpimo.

Darbo apranga bėgant metams tapo daug laisvesnė ir mažiau apribota taisyklių. Dabar tai, ką vilkėti sprendžia ne griežtas protokolas, bet kiekvienas žmogus atskirai, atsižvelgdamas į darbo pobūdį bei savo asmeninį stilių. Nors šis aprangos etiketo pokytis pasitarnavo didesnei individualybei, tai tapo pretekstu šiek tiek apleisti biuro stilių ir pirmenybę teikti patogumui.

Jei jaučiate, kad užstrigote biuro aprangos stiliaus rutinoje, atnaujinkite savo spintą į ją įtraukdama stilingų, puikiai sukirptų drabužių. Čia labiausiai pasitarnaus universalūs, lengvai derinami, darbui tinkami rūbai: kelnių kostiumai, šilko palaidinės, griežto stiliaus marškiniai, pieštuko formos sijonai, kiulotai bei konservatyvaus kirpimo, vidutinio ilgio suknelės. Šiuos drabužius papildžiusi madingomis detalėmis gausite tobulą darbo aprangos formulę.

Štai keli deriniai toms, kurios ieško darbo aprangos stiliaus įkvėpimo.

DARBOHOLIKEI


Švarkas „Veronica Beard”, marškiniai „Theory”, auskarai „Melissa Joy Manning”, kelnės „Adam Lippes”, batai „Gianvito Rossi”, net-a-porter nuotr.

TENDENCIJŲ MEDŽIOTOJAI


Rankinė „Mansur Gavriel”, korsetas „Alexander McQueen”, „Christian Loboutin”, suknelė „Victoria Beckham”, net-a-porter nuotr.

KŪRYBININKEI


Marškiniai „Equipment”, auskarai „Ellery”, kojinės „Falke”, kedai „Nike”, sijonas „Marni”, net-a-porter nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis