Mados ir grožio renginyje pristatyta ukrainiečių mados namų trikotažo kolekcija

Artėjantį sezoną bus madingi raukiniai, draperijos bei moteriškai patrauklūs siluetai.

Sostinės restorane „PJazz“ vykusio mados ir grožio renginio nepraleido plaukų stilistas Karolis Murauskas, balerina Kristina Tarasevičiūtė, Vairuojančių moterų asociacijos prezidentė Asta Jonušienė, stilistė Violeta Malevska su dukrele Paule, išskirtinių megztų suknelių kūrėja Milda Bordeaux su draugu verslo konsultantu Sam Bhaskar ir kt.

Violeta Malevska
Violeta Malevska
Organizatorių nuotr.

Vakaro metu buvo pristatyta ukrainiečių mados namų „Rito“ trikotažo kolekcija. Kolekciją demonstravo dainininkė ir aktorė Agnė Sabulytė, tarnautoja, tituluota gražuolė bei realybės šou dalyvė Laura Kuliešaitė, šokėja Gintarė Kudarauskaitė bei veiklios moterys: Dalia Jurgelėnaitė, Aurelija Urbonavičiūtė, Eglė Mačiulytė, Loreta Lukšaitė.

Organizatorių nuotr.

Pagrindiniu kolekcijos modeliu tapo būtent menininkė A. Sabulytė, renginį atidariusi su daina „Moon river“ iš filmo "Pusryčiai pas Tifanį". A. Sabulytė pastaruoju metu yra itin susidomėjusi mados pasauliu. Su fotografe Rūta Andre pradėjo įgyvendinti išskirtinį projektą: įvairiose pasaulio šalyse garsinti lietuvių drabužių dizainą ir muziką, organizuoti meninio pobūdžio fotosesijas.

Agnė Sabulytė
Agnė Sabulytė
Organizatorių nuotr.

Prie „Rito“ mados kolekcijos buvo priderintos rankų darbo „Made by Aušra“ rankinės bei „AJ Gallery“ papuošalai. Kaip vakaro metu pastebėjo stilistė Eglė Nagė, artėjantį sezoną megztiems, kaip ir siūtiems, drabužiams bus būdingi raukiniai, draperijos bei moteriškai patrauklūs siluetai.

Organizatorių nuotr.

Jaunatviškumo, lengvumo ir grakštumo įspūdį sustiprins dominuojantys pasteliniai, itališkus valgomuosius ledus primenantys „saldūs“ atspalviai: rožinės, alyvų, žydros, persikų, vanilės, citrinų.

Organizatorių nuotr.

„Beje, 2018 metų spalva – violetinė, ne ką mažiau madingos: geltona, pomidorų raudona, mėlyna, militaristinė žalia, šokolado ruda“, – sakė E. Nagė.

Organizatorių nuotr.

Žinoma stilistė V.Malevska kartu su dukrele Paule buvo pirmosios, kurios išbandė ispanų „Babé“ dermatologinės kosmetikos, skirtos visai šemai, naujienas.

Organizatorių nuotr.

„Iš karto pastebėjau, kad šios kosmetikos produktus labai paprasta ir patogu naudoti, o tai, manau, itin aktualu šiuolaikinei veikliai moteriai“, – sakė V. Malevska, šiuo metu kurianti kostiumus Lietuvoje amerikiečių kompanijos kuriamai dokumentinei juostai apie Antrąjį pasaulinį karą.

Vakaro akimirkos:

Vytauto Pilkausko nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis