Giovanna Battaglia – veidas, iliustruojantis šiuolaikinę Italijos madą

Giovanna Battaglia-Engelbert (38 m.) yra per daug spalvinga asmenybė, kad galėtų būti apibūdinta tik keliais žodžiais. Ji – gatvės mados žvaigždė, stilistė, mados redaktorė, instagramo influencerė, knygos apie stilių autorė ir ryškus veidas, iliustruojantis šių laikų Italijos madą.

G. Battaglia-Engelbert svaiginančiai sėkmingą karjerą mados pasaulyje pradėjo kaip modelis, tačiau neilgai trukus suprato, kad ši veikla – ne jai. Pirmą kartą iš gimtojo Milano dėl darbo atvykusi į Niujorką, ji pateko į fotosesiją, kurioje jaunai moteriai nepatiko tiek makiažo specialisto, tiek stilisto darbas. Žodžio kišenėje neieškanti Giovanna savo nuomonę išdėstė fotosesiją organizavusiam prodiuseriui, o šis, žinoma, tuojau pat įžūlią manekenę atleido. „Man buvo liūdna kokias penkias minutes, o tada išėjau apsipirkti,“ – žurnalui „W“ vėliau pasakojo moteris.Giovanna Battaglia-Engelbert, Vida Press nuotr.Giovanna Battaglia-Engelbert, Vida Press nuotr.Giovanna Battaglia-Engelbert, Vida Press nuotr.


Vėliau ji dirbo stilistės asistente, pati stilizavo fotosesijas alternatyviam Italijos žurnalui, kol galiausiai legendinė mados redaktorė Anna Dello Russo ją pakvietė prisijungti prie vyrų mados žurnalo „L’Uomo Vogue“. Šis proveržis karjeros srityje vedė prie kitų darbų įvairiuose „Vogue“ leidiniuose, G. Battagliai- Engelbert pelniusių ne tik pripažinimą, bet didelį žinomumą. Šiuo metu moteris gyvena tarp Niujorko ir Stokholmo (iš kur yra kilęs jos vyras, nekilnojamo turto vystimu užsiimantis Oscaras Engelbertas), yra leidinio „Vogue Japan“ mados redaktorė bei prisideda prie žurnalo „W“ turinio. Vis dėlto labiausiai žinoma yra dėl savo išskirtinio, spalvingo stiliaus, kuris geriau nei bet kas kitas iliustruoja šiuolaikinę Italijos madą.Giovanna Battaglia-Engelbert ir Anna Dello Russo, Vida Press nuotr.Giovanna Battaglia-Engelbert ir Anna Dello Russo, Vida Press nuotr.


Asmeninis stilius. Būryje madingiausiais naujojo sezono drabužiais apsirengusių, fotografų blykstėms pasiruošusių mados savaitės viešnių išsiskirti pavyksta nedaugeliui. Viena tokių išskirtinių damų yra G. Battaglia-Engelbert.Giovanna Battaglia-Engelbert, Vida Press nuotr.


Nemenkas biudžetas ir artimi ryšiai su svarbiausiais mados pasaulio vardais moteriai leidžia vilkėti tai, ką nori, tačiau ji taip meistriškai ir savitai derina žymiausių dizainerių kūrinius, kad šie tampa organiška jos eklektiško stiliaus dalimi.Giovanna Battaglia-Engelbert, Vida Press nuotr.Giovanna Battaglia-Engelbert su drauge, Vida Press nuotr.


Mėgstamiausi siluetai. G. Battaglia-Engelbert yra išbandžiusi šimtus skirtingų drabužių kombinacijų, tačiau iš daugelio jų išsiskiria keli siluetai, kuriuos stilinga moteris savo įvaizdyje naudoja dažniau nei kitus. Tai liemenį pabrėžiantis vidutinio ilgio, A arba pieštuko formos sijonas, stipriai liemenuoti švarkeliai su apykakle, laisvai krentančios palaidinės ir patys ryškiausi, ekstravagantiškiausi aksesuarai.Giovanna Battaglia-Engelbert, Vida Press nuotr.Giovanna Battaglia-Engelbert ir Anna Dello Russo, Vida Press nuotr.Giovanna Battaglia-Engelbert, Vida Press nuotr.


Vestuvės. Kaip tokia dėl mados galvą pametusi moteris atrodo savo vestuvių dieną? Lyg fotografuotųsi mados fotosesijoje! 2016-aisiais Kaprio saloje vykusios vestuvės su Oscaru Engelbertu buvo meilės ir stiliaus šventė, kurioje nuotaka suknelę pakeitė net keturis kartus. Vestuvinių suknelių kolekcijoje buvo kūriniai iš mados namų „Alaïa“, „Alexander McQueen“ ir „Giambattista Valli“.


Ko niekada nedėvėtų. Atrodo, nėra tendencijos, spalvos, ar rašto, kurio G. Battaglia-Engelbert negalėtų pritaikyti sau. Jos stilius atsparus baimėms bei suvaržymams, tačiau vis dėlto yra vienas daiktas, kurio Giovanna niekada nedėvėtų. Tai... patogieji guminiai batai kroksai. „Net jei juos kurtų pats dizaineris Christopheris Kane'as,“ – sako ji.Giovanna Battaglia-Engelbert, Vida Press nuotr.


Mados ženklas. Giovanna kadaise dirbo „Dolce&Gabbana“ modeliu, o dabar yra viena didžiausių italų mados namų kūrybos gerbėjų.Giovanna Battaglia-Engelbert, Vida Press nuotr.Giovanna Battaglia-Engelbert, Vida Press nuotr.Giovanna Battaglia-Engelbert, Vida Press nuotr.


Stiliaus patarimas. „Stiliaus kūrimas turėtų būti linksmas ir žaismingas užsiėmimas. Svarbu, kad vilkimas drabužis tikrai patiktų ir leistų gerai jaustis, tuomet tai bus matyti ir iš šalies. Renkitės dėl savęs, vilkėkite tai, kas priverčia jaustis laiminga ir spinduliuokite visa tai pasauliui.“Giovanna Battaglia-Engelbert, Vida Press nuotr.Giovanna Battaglia-Engelbert, Vida Press nuotr.Giovanna Battaglia-Engelbert, Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis