2018-ųjų pavasaris R. Piekautaitės akimis: laikas rinktis laisve alsuojančią aprangą (FOTO)

Dizainerė Ramunė Piekautaitė pristatė naują kolekciją, skirtą šių metų pavasario-vasaros sezonui.

Kaip regsimės naująjį sezoną? Atėjęs kalendorinis pavasaris kviečia nertis iš žiemiško sąstingio ir po truputį ruoštis šiltojo metų laiko malonumams, kol kas bent mintyse pasimatuoti naujų kolekcijų drabužius ir įsivaizduoti, kaip malonu apsivilkti gaivų, lengvą drabužį, užtikrintai žengti iš namų ir bent keletą akimirkų pajusti, kaip pasaulis gula po kojomis... Juk apranga ne tik daug atskleidžia apie juos dėvinčią asmenybę. Ji taip pat padeda ją sukurti!

R. Piekautaitės kolekcija
R. Piekautaitės kolekcija
Organizatorių nuotr.

R. Piekautaitės regima šio pavasario moteris yra laisva rengtis taip, kad patiktų pati sau, tuo pat metu ji yra itin moteriška, trapi, jausminga. Ji spindi vidine ramybe, užburia šiuolaikiška elegancija, bet leidžia sau drąsiai žaisti originaliomis ryškiomis detalėmis. Naujoji kolekcija nuolat skubančioms miesto romantikėms siūlo judesių laisvės nevaržančią, kokybišką, lengvai prižiūrimą aprangą.

R. Piekautaitės kolekcija
R. Piekautaitės kolekcija
Organizatorių nuotr.

Nerūpestingoms atostogoms idealiai tiks kūrybine netvarka ir vintažu dvelkiančios lengvos, lyg besvorės suknelės, palaidinės, sijonai, kelnės, pasiūti iš glamžyto itin švelnių, beveik perregimų, pastelinių atspalvių lino. Greta – energija pulsuojantys ir iš minios išsiskirti raginantys vaiskūs avietiniai, gilūs mėlyni ar sodrūs violetiniai tonai.

R. Piekautaitės kolekcija
R. Piekautaitės kolekcija
Organizatorių nuotr.

Daugelis kolekcijos modelių pasižymi išskirtine pečių linija – asimetrinis kirpimas, klostėmis banguojančios arba šiek tiek pūstos rankovės, moteriškumą pabrėžiantys apnuoginti pečiai... Jei vėsu juos dizainerė siūlo apgaubti šiek tiek futuristinį stilių primenančiu švarkeliu, o gal jaukiu rašalo mėlynumo ar pastelinio atspalvio nertiniu.

R. Piekautaitės kolekcija
R. Piekautaitės kolekcija
Organizatorių nuotr.

Laisve alsuojančią aprangą pagyvina išskirtinės detalės: kontrastingų spalvų audinio juostos, ant daugelio modelių „pražydęs“ ryškus ir žaismingas gėlių motyvas, atsikartojantis ir nėriniuose, taip pat didelės kelioninės bei spalvotos mini rankinės. Ir tarsi šių mados namų vizitinė kortelė – originalaus dizaino odiniai diržai. Vieni platūs, primenantys korsetus, kiti – subtilūs siauri, tačiau turintys išraiškingas masyvias metalines sagtis, todėl tampantys unikaliais aksesuarais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis