Geriausi džinsai kiekvienam figūros tipui

Nesvarbu, koks jūsų figūros tipas, tikrai rasite džinsus, kurie jums tiks tobulai. Štai į kokius modelius vertėtų dėmesį atkreipti kiekvienam figūros tipui.

Nenuvertinkite išties gerų džinsų galios. Tinkamas modelis lieknina kojas, vizualiai padailinta užpakaliuką, sukuria ilgesnių kojų, plokštesnio pilvuko, ilgesnio liemens iliuziją. Deja, bet didelę galią turi ir jūsų figūros tipui netinkantys džinsai, jie gali ne tik atskleisti visus smulkiausius figūros trūkumus, bet ir juos paryškinti, paversti akivaizdžiais.

Atradusi džinsų modelį, kuris jums tinka kaip pirštinė, galėsite nebesijaudinti nei dėl besikeičiančių denimo madų, nei dėl viliojančių naujų kolekcijų. Juk sakoma, kad madingiausia yra tai, kas tinka. Tereikia spintoje turėti vieną puikią, patikimą džinsų porą, kuri visuomet gerai atrodys ir leis jaustis patogiai bei pasitikėti savimi, ir tikrai nepražūsite.


Miroslava Duma, Vida Press nuotr.

Žemiau rasite pasiūlymus kiekvienam figūros tipui.

SMĖLIO LAIKRODIS

Smėlio laikrodžio tipo figūrai būdingi platūs klubai, apvalus užpakaliukas ir liaunas liemuo.

Tikslas: Vizualiai liekninti kojas.

Džinsai: Prigludę džinsai aukštu liemeniu.


„J Brand“ džinsai, net-a-porter nuotr.

Rinkitės vietomis švelniai šviesintus džinsus – ryškiai pereinančios spalvos gali vizualiai didinti kojų apimtį, bet subtilūs spalvų perėjimai dailina formas. Taip pat smėlio laikrodžio figūros atstovėms vertėtų atkreipti dėmesį į džinsus aukštintu liemeniu, žemas ar vidutinis liemuo gali būti per trumpas ir atsisėdus pernelyg žemai nusmukti, taip atidengdamas kelnaites. Geriausiai tiks prigludę arba tiesaus kirpimo džinsai, kurių audinio sudėtyje yra šiek tiek elastano.

STAČIAKAMPIS

Stačiakampio tipo figūrai būdingos ilgos, lieknos kojos ir gan plokščias užpakaliukas.

Tikslas: Paryškinti gražias kojas ir sukurti ryškesnių iškilumų iliuziją.

Džinsai: Šiai figūrai tinka beveik visi džinsų modeliai su didelėmis užpakalinėmis kišenėmis


„Mother“ džinsai, net-a-porter nuotr.

Geriausiai gražias, ilgas kojas paryškins ties šlaunimis prigludę džinsų modeliai. Jei esate stačiakampio figūros atstovė, jums tiks ir skinny tipo džinsai, ir platėjantys bei platūs modeliai. Atkreipkite dėmesį į madingą trumpintų, aukščiau kulkšnių besibaigiančių džinsų modelį bei visiškai netampraus audinio vintažinio stiliaus džinsus aukštintu juosmeniu. Su jais kojos atrodys dar ilgesnės!

OBUOLYS

Obuolio tipo figūrai būdingas atsikišęs pilvukas ir gražios formos kojos.

Tikslas: Paslėpti atsikišusį pilvuką.

Džinsai: Tamsaus atspalvio džinsai aukštintu liemeniu.


„Khaite“, net-a-porter nuotr.

Tamsios spalvos lieknina, tad būtent tamsūs, vienspalviai džinsai obuolio figūros savininkėms tiks labiausiai. Rinkitės džinsus aukštintu juosmeniu (prasidedančius virš bambos), bet tik tokius, kurių sudėtyje yra šiek tiek elastano (maždaug 2 procentai). Svarbu, kad džinsai būtų struktūriški, ne per daug minkšti ir paslankūs. Geriausia forma: tiesaus kirpimo arba subtiliai platėjantys.

KRIAUŠĖ

Kriaušės tipo figūrai būdingi platūs klubai, apvalus užpakaliukas ir šlaunys.

Tikslas: Sukurti pusiausvyrą tarp viršutinės ir apatinės kūno dalies.

Džinsai: Platūs arba platėjantys džinsai iš tampraus audinio.


„Alexa Chung“, net-a-porter nuotr.

Jei jūsų figūros tipas – kriaušė, jūsų siekis būtų rasti džinsus, kuriuose tobulai dera modelio laisvumas ir audinio tamprumas. Laikykitės atokiau nuo itin prigludusių, skinny džinsų ir verčiau pasidairykite laisviau krentančių tiesaus kirpimo, plačių ar platėjančių modelių. Būtent pastarieji kriaušės figūrai turėtų itin tikti – platesnė džinsų apačia padės sukurti silueto pusiausvyrą. Geriausiai tiks džinsai vidutinio aukštumo arba aukštu liemeniu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis