Dizainerė Audronė Bunikienė pristato jaunatviškų paltų kolekciją

Dizainerė Audronė Bunikienė nenustoja kurti ir šiame procese vis labiau atsižvelgia ir į klienčių pastebėjimus.

„Pritardama liaudies posakiui „Sutinkama pagal išvaizdą, išlydima pagal protą", savo 2019 m. rudens ir žiemos paltų kolekciją pavadinau „Impressione" (italų k.) – lietuviškai „Įspūdis“, – pristatydama naująją kolekciją sako A. Bunikienė.

Nerijus ir Gintarė nuotr.

Dizainerė tiki, kad nuo pirmojo įspūdžio, kurį sukuriame apie save, priklauso bendravimo kokybė su aplinkiniais.

Nerijus ir Gintarė nuotr.

„Pripažinkime: su gražiai atrodančiais, susitvarkiusiais žmonėmis bendrauti visiems kur mieliau“, - pastebi kūrėja.

Dizainerė, nuolat girdinti klientes kalbant, jog tik modeliai gali gražiai atrodyti su jos drabužiais, nutarė tai nuomonei paprieštarauti ir kolekcijos pristatymo fotosesijai pasirinko neprofesionalią manekenę Kristę Kaikarytę.

Nerijus ir Gintarė nuotr.

„Klientės pasiūlė ir man pačiai demonstruoti savo kurtus rūbus. Neatsisakiau“, – šypsosi A. Bunikienė.

Nerijus ir Gintarė nuotr.

Jei pirmosiose dizainerės kolekcijose dominavo ilgi, kone žemę siekiantys paltai, tai ilgainiui Audronė Bunikienė suprato, kad šiuolaikinei, visur lekiančiai ir skubančiai moteriai daug patogiau būtų vilkėti trumpesnius paltus. Tad dizainerė nutarė juos kurti trumpesnius, kurių ilgis – virš kelių.

Nerijus ir Gintarė nuotr.

„Šis ilgis man pasirodė net jaunatviškesnis. Kaip visuomet man svarbu, kad kuriamuose rūbuose pirmu smuiku griežtų elegancija, neprasilenkdama su patogia rūbo konstrukcija. Norėdama pajusti, ar mano kuriami rūbai patogūs vilkėti, siuvimo eigoje matavausi juos ir pati, – atskleidžia dizainerė Audronė Bunikienė ir baigia palinkėjimu: – Linkiu gražaus saulėto pavasario, linkiu neprarasti noro puoštis, gražiai atrodyti, nepamirštant, kad, kur benueitume, su kuo tik bendrautume, sukurtume apie save tą puikų pirmąjį impressione – įspūdį.“

Visa kolekcija:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis