Naujausioje kolekcijoje – megztiniai, kardiganai ir džemperiai

„Robi Agnes” pavasario/vasaros kolekcija: būk laisva, būk pašėlusi, būk laiminga!

Už lango bundant gamtai, „Robi Agnes” ženklo kūrėjos Roberta Vasiliauskienė ir Agnė Zokaitė-Stakauskienė pristato pavasario ir vasaros naujienas bei tendencijas. Į Lietuvos moterų spintas beldžiasi gaivių, džiaugsmingų spalvų megztiniai, kardiganai ir džemperiai. Graži ir laiminga – taip jaučiasi kiekviena, apgaubta šio ženklo kurtais drabužiais.

Gamintojo archyvas

Be free, be wild, be happy! Būk laisva, būk pašėlusi, būk laiminga!“ drauge su pavasariu skelbia ženklo sumanytojos.

Gamintojo archyvas

Roberta ir Agnė yra dėmesingos, jos įsiklauso į moteris, kuria būtent joms. „Dienomis, kai apima šviesi vidinė ramybė, jaukumas, kai rytas prasideda puodeliu gardžios kavos, o pavasarinė saulė ima švelniai bučiuoti skruostus, gera šmurkštelėti į kašmyro ir merino vilnos džemperį. Jis šiltas, idealiai tinkamas tokiu oru, modernus, patogus, dailiai atrodys ir prie džinsų, ir prie pieštuko formos sijono,“ – sako viena iš ženklo įkūrėjų A.Zokaitė-Stakauskienė.

Gamintojo archyvas

Šis kūrybinis duetas įkvėpimo ir naujų idėjų semiasi keliaudamas. Abi mėgsta pažinti naujas kultūras, žavisi didelių miestų dvasia, kvapais, mielai stebi žmones, gatvės madą, jų drąsą, laisvumą, įvairovę.

„Tokios kelionės ne tik suteikia poilsio, bet ir pažadina kūrybines galias, motyvuoja. Tada būname pilnos jėgų, naujų sumanymų,“ – teigia R. Vasiliauskienė.

Gamintojo archyvas

Abi kūrėjos yra įsimylėjusios Nidą, tad net didžiausiame darbų sūkuryje stengiasi ištrūkti į šią subtilią laukinės gamtos ir ramybės oazę. Didelė dalis fotosesijų gimsta būtent čia – jūros, kopų ir pušų apsuptyje.

Gamintojo archyvas

„Nida mus įkvepia, čia mes jaučiamės gamtos dalimi, tad ir mūsų kurtuose rūbuose galima pajusti tą atmosferą, lengvumo, laisvės nuotaiką,“ – šypsosi kūrėjos ir išduoda paslaptį, kad šį kartą pradžiugins naujomis plazdančiomis vėjyje suknelėmis. „Apsirengusios jomis net ir miesto šurmulyje akimirkai pajusite saulės šilumą ant savo odos, jūros druską plaukuose ir tą gaivų atostogų dvelksmą.“

Gamintojo archyvas

Nerūpestingoms, svajonių ir romantikos kupinoms vasaros dienoms prie jūros tiks naujieji siaustiniai. Kaip gera vaikščioti smėlėtu paplūdimiu, stebėti besileidžiančią saulę, gerti į save tą atostogų lengvumą, nerūpestingumą.

Įvairios šalys, kraštai, papročiai paskatino į savo gyvenimą ir garderobą įsileisti vis daugiau spalvų. Kūrėjos džiaugiasi, jog atėjo metas, kai ir lietuvės nebenori slėptis po tamsiomis, liūdnomis spalvomis, bet trokšta būti ryškios, įdomios ir matomos.

Gamintojo archyvas

Moterys teigia, jog kurti jas skatina vidinė savijauta, harmonija su savimi ir aplinka. „Kūryba gimsta ne iš trūkumo, o iš pertekliaus. Labai sunku kurti, kai esi pavargęs, be nuotaikos, o ir oras apniukęs. Visai kas kita, kai ištrūksti iš kasdienybės, kai skiri sau laiko, pailsi – tada ir gimsta tie gražūs dalykai,“ – sako moterys.

Gamintojo archyvas

Roberta ir Agnė yra įsitikinusios, kad tas pilnatvės jausmas išsilieja skirtingomis formomis: vieni eina savanoriauti, kiti šokti, treti piešti, o štai joms norisi kurti šilumą, švelnumą ir džiaugsmą kitoms moterims.

Gamintojo archyvas

Paklaustas apie sėkmės formulę, duetas šypsosi: „Jokios paslapties čia nėra. Formulė labai paprasta: begalinės pastangos, tikėjimas tuo, ką darai ir lašas atsitiktinės sėkmės,“ – teigia Robeta. Antrindama Agnė sako, kad be gero kolektyvo pasiekti tikslų būtų daug sunkiau, todėl tinkami žmonės tinkamoje vietoje yra be galo svarbu. Štai visi šitie dalykai ir lėmė ženklo augimą.

Gamintojo archyvas

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis