Kaip rengiasi stilingiausia Anglijos mergina Alexa Chung?

Iš mažo Anglijos kaimelio kilusi Alexa Chung (34 m.) gali pasigirti tokiu ikonišku stiliumi, kad jos vardu netgi buvo pavadintas mados namų „Mulberry“ rankinės modelis!

A. Chung yra viena tų merginų, kuriai įgimto stiliaus pojūčio galima tik pavydėti. Jos spintoje slepiasi ne tik madingiausi dizainerių drabužiai, bet ir reti radiniai iš vintažinių parduotuvių, o juos derindama tarpusavyje ji kuria unikalų, savitą stilių, kurį norisi kopijuoti milijonams moterų iš viso pasaulio.


Vida Press nuotr.

Į paparacų akiratį pirmą kartą ji papuolė dar 2006-aisiais ir beveik akimirksniu tapo tikra mados influencere. Nors tuo metu šis žodis nebuvo toks populiarus kaip dabar, ji tikrai darė įtaką Didžiosios Britanijos merginų stiliaus pasirinkimams. Nenuostabu, kad Britų mados apdovanojimų (angl. „British Fashion Awards“) „Stiliaus ikonos“ nominacijoje A. Chung jau yra laimėjusi net tris kartus!


Vida Press nuotr.

Įdomu tai, kad jaunai moteriai puikų stiliaus pojūtį pavyko paversti verslu: ji specialias kolekcijas sukūrė ne vienam mados prekių ženklui, o galiausiai išleido savo vardo drabužių liniją.

Asmeninis stilius. Rašytoja, dizainerė, modelis ir netgi laidų vedėja – A. Chung yra tikrai talentinga asmenybė, o jos stilius atspindi tokį įvairiapusiškumą. Jis modernus, bet eklektiškas, sudarytas iš skirtingo stiliaus detalių, iš pažiūros nederančių spalvų ir siluetų.


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.

Vis dėlto tai, kas labiausiai žavi moters stiliaus gerbėjas yra jos sugebėjimas tiek ant raudonojo kilimo, tiek gatvėje atrodyti nerūpestingai (angl. effortless). Į mados pristatymą ji gali ateiti avėdama sportinius batelius, o vilkėdama vakarinę suknelę plaukus sušiaušti taip, lyg būtų jų visai nesišukavusi. Ir atrodo puikiai!


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.

Vyriško stiliaus detalės. A. Chung galima vadinti androgeniško grožio atstove – jos plaukai gan trumpi, figūra labai liekna ir kiek berniukiška. Galbūt dėl šios priežasties moteris vertina vyriško stiliaus detales: grubius batus, sunkius, oversized tipo švarkus, įvairius vyriškus aksesuarus.


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.

Kelnių kostiumai. Svarbi A. Chung garderobo dalis – įvairūs kelnių kostiumai. Juos ji dėvėjo dar iki šiam drabužiui tampant madingu! Jauna moteris mėgsta dėvėti įvairaus stiliaus kelnių kostiumus: tiek prigludusius, tiek plačius, vienspalvius, ar dryžuotus.


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.

Įvaizdžio nuotaiką ji kuria aksesuarų pagalba. Kaklaraištis sustiprina vyriško, griežto stiliaus įspūdį, o tokios detalės kaip plunksnos, nedidelė, mielos formos rankinė prideda moteriškumo.

Puošni apranga. Ne mažiau nei vyriško stiliaus drabužius, Alexa vertina ir itin mergaitiškus daiktus. Ji pati pripažino, kad ne vienas dabar vilkimas jos rūbas yra kopija to, ką mėgdavo dėvėti būdama maža mergaite.


Vida Press nuotr.

Gėlių motyvai, iš po suknelės išlindusi mokyklinę uniformą primenanti balta apykaklė, trumpos A silueto suknelės, princesiško stiliaus elementai – visa tai yra svarbi moters stiliaus dalis, kuri geriausiai atsiskleidžia puošnios aprangos reikalaujančiuose renginiuose.


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.

Stiliaus ikona. Kas įkvepia pačios Alexos stilių? Žurnalui „Grazia“ ji yra pripažinusi, jog tai – Woody Alleno filmo herojė Anne Hall: „Dar niekam nepavyko dėvinti kelnes aukštintu liemeniu ir ryšint kaklaraištį atrodyti taip gerai, kaip kad Annei Hall. Jos moteriškumas, sumaišytas su berniukiškais siluetais ir nerūpestingais drabužių deriniais iki šiol yra tai, kas įkvepia mano stilių.“


Vida Press nuotr.

Laisvalaikis. Laisvalaikio aprangoje A. Chung vertina patogumą. Ji dažnai mūvi vintažinio stiliaus džinsus, vilki klasikinius marškinėlius, didelio dydžio mergztinius ir įvairius paltus.


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.

Tai jokiu būdu nereiškia, kad tokio derinio ji negalėtų pasirinkti ir madų pristatymui ar vakarienei mieste. Tereikia sportinius batelius pakeisti avalyne su nedideliu kulnu, švelniai paryškinti akis ir pridėti nedidelę, stilingą dizainerio rankinę.


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis