8 pavasario stiliaus idėjos iš „Mados infekcijos“ svečių (FOTO)

Festivalis „Mados infekcija“ – tai ne tik vieta, kur pristatomos naujausios Lietuvos dizainerių kolekcijos, bet ir erdvė, kurioje savo stilių parodyti gali madai neabejingi festivalio žiūrovai. Kokie įvaizdžiai buvo populiariausi šiemet?

VAISKIOS SPALVOS

Šiųmetinės „Mados infekcijos“ svečius džiugino puikus oras, paskatinęs daugiau nei paprastai žmonių mėgstamą juodą spalvą pakeisti kažkuo ryškesniu. Nors buvo nemažai moterų, pasirinkusių „saugų“ variantą: spalvingą aksesuarą, derinamą su neutralių atspalvių drabužiais, buvo ir tokių, kurios savo aprangoje naudojo dvi ar netgi tris ryškias spalvas.


ELTA/ D. Labučio nuotr.

ELTA/ D. Labučio nuotr.

KOJINĖS

Sportinio stiliaus kojines matėme ir demonstruojamas ant podiumo, ir mūvimas pozuojant prie fotosienelės. Jas stilingos merginos derinama kontrasto principu: su elegantišku lietpalčiu, baltais marškiniais, aukštakulniais bateliais. Labai madingas ir modernus šio sezono akcentas.


ELTA/ D. Labučio nuotr.

ODINĖS PORELĖS...

Kasmet mados festivalyje matome visą jūrą svečių, vilkinčių odines striukes, kelnes, sijonus ir t.t... Šio sezono tendencija – dar daugiau odinių drabužių, o efektas dvigubai didesnis, jei į renginį ateinama dviese. Buvo ir natūralios, ir dirbtinės odos, madingojo vinilo.


ELTA/ D. Labučio nuotr.

ELTA/ D. Labučio nuotr.

… IR TIESIOG DERANČIOS PORELĖS

Ne viena į „Mados infekciją“ atvykusi porelė demonstravo preciziškai suderintą įvaizdį. Festivalio svečiai derino spalvas, stilistiką, rinkosi to paties dizainerio drabužius.


ELTA/ D. Labučio nuotr.

GĖLĖS

Madingosios retro stiliaus gėlės – sodrių spalvų, dekoratyvios, ryškiame fone – buvo populiarios ir tarp mados infekcijos svečių. Tinka ir kaip akcentas šalia klasikinio stiliaus drabužių, ir kaip pavasariško spalvų sprogimo dalis.


ELTA/ D. Labučio nuotr.

ELTA/ D. Labučio nuotr.

RYŠKIASPALVIS KELNIŲ KOSTIUMAS

Kelnių kostiumas savo populiarumu nenusileidžia jokiam kitam drabužiui ir atrodo, jog jam atsispirti negali ir Lietuvos madistės. „Mados infekcijoje“ matėme pačių įvairiausių spalvų kelnių kostiumų. Tendencija aiški – oversized stiliaus, ties liemeniu suveržtas diržu, derinamas su sportiniais bateliais.


ELTA/ D. Labučio nuotr.

ELTA/ D. Labučio nuotr.

JUODA-BALTA-RAUDONA

Klasikinis spalvų derinys bet kuriai progai, bet kuriam amžiui, ar stiliui. Tokiame spalvyne didžiausias dėmesys aksesuarams – jie nulemia viso įvaizdžio nuotaiką.

ELTA/ D. Labučio nuotr.
ELTA/ D. Labučio nuotr.

MADINGI PAAUGLIAI

Jaunoji karta žino, kas yra madinga ir nebijo eksperimentuoti su savo stiliumi. Tarp populiariausių motyvų: leopardo raštas, masyvūs batai, siauri „Matricos“ stiliaus akiniai, ryškus makiažas, juosmeninė rankinė ir daug 9-tojo dešimtmečio motyvų... Tereikia drąsos!


ELTA/ D. Labučio nuotr.

Daugiau stilingų „Mados infekcijos" dalyvių - fotogalerijoje.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis