Lietuviško prekių ženklo kolekcija – pasiilgusioms laisvės pojūčio ir jūros kvapo

Šiltąjį sezoną drabužių kūrėjos siūlo sutikti vilkint gaminius iš teigiamas emocijas perteikiančios kolekcijos.

Vidinė laisvė būti savimi – vienas pagrindinių lietuviško prekės ženklo „Dear Freedom” motyvų, atsikartojantis kruopščiai apgalvotose riboto leidimo kolekcijose. Šių metų pavasario-vasaros naujienos – šios misijos tęsinys. Įkvėpta kūrybos vadovės Kristinos kelionių po Pietryčių Aziją, kolekcija „Another Shape of Me” perteikia teigiamas emocijas iš laisvės pojūčio, jūros, neaprėpiamos gamtos ir miestų sintezės bei nesuvaidintų net labiau už saulę šildančių šypsenų.


V. Jokubausko nuotr.

Neatsitiktinai ateinančią vasarą prekių ženklas siūlo ryškių ir sodrių spalvų kombinacijas – safyro mėlyną, mėlynus ir baltus dryžius, citrinos geltoną, baltą ir deginto apelsino spalvos detales. Sodrios spalvos, kaip geltona ir balta, pasirinktos pabrėžti dominuojančią mėlynos ir baltos kombinaciją, kuri atsikartoja pagrindiniuose vasaros kolekcijos gaminiuose – sijonkelnėse, kelnėse, švarkeliuose.

Šį sezoną prekių ženklo kūrybos gerbėjoms bus galima įsigyti pagrindinius produktus – sijonkelnes, kelnes, švarką, ilgą vasarinį paltą, kiekvienos spintos pagrindu tapsiančius baltus marškinius. Likusią kolekcijos dalį klientės turės galimybę įsigyti tiesiogiai iš dizainerių, Vakaruose populiariu išankstinio užsakymo (pre-order, angl.k.) principu.


V. Jokubausko nuotr.

Lietuviškas prekių ženklas jau spėjo įsitvirtinti vietinėje rinkoje ir sėkmingai skinasi kelią užsienio rinkose taikydami patrauklų prieinamos prabangos (affordable luxury, angl.k.) modelį. Visa kolekcija gaminama Lietuvoje iš natūralių šilko, vilnos ir medvilnės audinių, kruopščiai atrinktų iš italų bei britų gamintojų.

Naujai kolekcijai pristatyti skirta fotosesija bandyta perteikti laisvės pojūtį, kuris yra prekių ženklo moto, bei atspindėti teigiamų emocijų, kurios užpildo keliaujant, dvasią. Tas jausmas, kai, rodos, gali įkvėpti visą jūrą, akys prisivalgo gražiausių vaizdų ir savyje juos atspindi. Kai tampi pamatyto ir patirto grožio atspindžiu. Rodos, jūrą gali užuosti kiekvienoje nuotraukoje, taip pat ir neatsiejamą jūros palydovę – nesuvaržytą laisvę.


V. Jokubausko nuotr.

Ta pati emocija keliauja ir kiekviename kruopščiai apgalvotame iš pirmo žvilgsnio paprastame, bet unikaliame, gaminyje. Netikėtos detalės, kirpimo ir formos sprendimai, įkūnija šio jauno lietuviško prekių ženklo dvasią. Prekių ženklo įkūrėjos Kristina ir Rasa tiki, kad tikra prabanga yra vidinės ir išorinės laisvės sintezė ir savo kūryba stengiasi tai perteikti savo klientėms.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis