Indrė Launikonytė paltus keičia pagal nuotaiką

„Paltas man lyg pledas, į kurį įsisupusi visada jautiesi kaip namie, net jei esi kažkur toli“, – šypsosi atlikėja.

Gerą nuotaiką ir optimizmą spinduliuojanti atlikėja Indrė Launikonytė artėjant vasarai savo gerbėjus žada nudžiuginti nauja savo kūrybos daina. Ir ketina šįmet tapti diplomuota muzikos terapeute.

O šiuokart dainininkė šiandien dalijasi ne tik muzikiniais planais, bet ir naujomis mados fotosesijos nuotraukomis. I. Launikonytė ir vėl tapo modeliu – šį kartą prieš objektyvą demonstravo sostinės mados namų „Vanmoda“ paltų kolekciją.

Vilijos Graužinytės nuotr.

I. Launikonytė neslepia jaučianti silpnybę paltams. „Kadangi mūsų šalyje didžiąją dalį laiko yra šalta, viršutinis rūbas iš tiesų turėtų džiuginti, nes yra nešiojamas kone kasdien. Būtent paltas yra tas stilingas drabužis, kurį turi turėti kiekviena moteris. Bet užvis labiau paltai mane žavi dėl gebėjimo suteikti jaukumo jausmą. Paltas man lyg pledas, į kurį įsisupusi visada jautiesi kaip namie, net jei esi kažkur toli. Taipogi gerai parinktas paltukas pabrėžia moters dailumą, išryškina jos eleganciją arba, reikalui esant, ir griežtumą“, – savo pastebėjimais dalijosi Indrė, kurios spintoje kabo per dešimt paltų.

Vilijos Graužinytės nuotr.

Pasiteiravus dizainerės Larisos Israelian, kas šį sezoną yra aktualu, kūrėja pasidžiaugė į madą grįžtančiu moteriškumu. „Minkšti tonai nuo peleninės rožės iki turtingos prisodrintos purpurinės spalvos, nėriniai, veliūras – visa tai sukuria siluetui jaukumo jausmą. Natūralūs audiniai, tokie kaip kašmyras, alpakos vilna, regis, apgaubia ir glosto, – sakė L.Israelian. – Pabrėžkite savo grožį ir nebijokite eksperimentuoti, nepriklausomai nuo amžiaus, tačiau tuo pačiu metu likite elegantiškos.

Vilijos Graužinytės nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis