5 klasikinės stiliaus taisyklės, kurių niekada nesulaužys save gerbianti dama

Verta sekti naujausias tendencijas, tačiau ne mažiau svarbu yra išmanyti klasikines, laiko patikrintas mados taisykles. Jos nevaržys jūsų stiliaus, bet padės visada jaustis ir atrodyti stilingai.

NEPARODYKITE PER DAUG


Turbūt esate girdėjusi posakį: iškirptė arba trumpas sijonas, niekuomet ir tai, ir tai. Ši taisyklė atrodo griežta, bet iš tiesų ja norima pasakyti labai universalią tiesą – visuomet reikėtų išlaikyti pusiausvyrą. Jei segite mini sijoną, vilkėkite uždarą palaidinę ilgomis rankovėmis, o jei pasirinkote palaidinę gilia iškirpte, prie jos derinkite vidutinio ilgio sijoną ar plačias kelnes aukštu liemeniu. Tiesiog neparodykite per daug, nes kils pavojus atrodyti neskoningai ar netgi vulgariai.Amal Clooney, Vida Press nuotr.


KALBANT APIE AKSESUARUS, MAŽIAU YRA DAUGIAU


Laikui bėgant subtilūs papuošalai nugali prieš ryškius, naujausias tendencijas atspindinčius aksesuarus. Žymioji Coco Chanel patarė prieš paliekant namus pažvelgti į veidrodį ir nusisegti vieną aksesuarą. Ir išties, viename įvaizdyje nereikėtų padauginti akį rėžiančių detalių. Platus diržas, masyvus kaklo papuošalas ir dar kabantys auskarai neatrodys gerai, tarpusavyje kovodami dėl dėmesio jie kurs chaotišką ir perkrautą stilių. Taigi ir čia svarbi pusiausvyra, pavyzdžiui, jei norite segėti madingus masyvius auskarus, tegu kiti aksesuarai būna smulkūs ir klasikiniai.PIRKITE DRABUŽIUS, KURIE TINKA TOBULAI


Dabar madingi oversized siluetai, tačiau klasikinį stilių bei kokybę vertinančios moterys žino, kad kiekvienas drabužis, kabantis jų spintoje privalo atrodyti lyg joms pasiūtas. Ne kiekviena mūsų gali sau leisti rūbus siūti pas siuvėją, tačiau niekas nesukliudys juos pirkti tik tokius, kurie tinka tobulai. Kad ir koks gražus bebūtų drabužis, jei kyla abejonių dėl to, ar jis tinka, net negalvokite apie jo įsigijimą. Nebent iš karto po to keliausite jo taisyti pagal savo figūrą.Rosy Huntington-Whiteley, Vida Press nuotr.


INVESTUOKITE Į BATUS IR RANKINES


Batai bei rankinės taip pat turi savas tendencijas, bet jos keičiasi ne taip dažnai, kaip drabužių mados, be to, klasikiniai jų modeliai aktualūs išlieka metų metus. Pavyzdžiui, vis dar mielai dėvime klasikinius louferius, „Chelsea” stiliaus aulinukus, grakščius smailianosius aukštakulnius, o kokybiška odinė rankinė apskritai yra nepavaldi bėgančiam laikui. Taigi būtent batai ir rankinės yra tie daiktai, į kuriuos reikėtų žiūrėti kaip į investiciją ir atsispirti pagundai pirkti pigesnį, bet mažiau kokybišką variantą.


TURĖKITE SAVO UNIFORMĄ


Niekas taip nepalengvina gyvenimo, kaip kad žinojimas, kokie drabužiai atitinka jūsų stilių. Raskite savo uniformą – derinį, su kuriuo jaučiatės patogiai, stilingai, be to, jaučiatės savimi, ir aplink jį kurkite visą savo spintą. Kate Middleton tai – ties keliais besibaigianti suknelė ilgomis rankovėmis ir uždari aukštakulniai, Victoriai Beckham – laisvai krentanti palaidinė ir midi ilgio sijonas, o koks derinys labiausiai tinka jums? Pati svarbiausia stiliaus taisyklė yra rengtis taip, kad jaustumėtės gerai, o tam pirmiausiai turite pažinti save ir savo stilių.Victoria Beckham, Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis