Ką daryti, kad nagai ilgiau išliktų gražūs

Šventinį manikiūrą ar sodrią nagų lako spalvą norisi išsaugoti kuo ilgiau. Ką daryti, kad nagai kuo ilgiau išliktų gražūs?

Darydamos manikiūrą, naudokite nagų lako pagrindą – nagai atrodys sveikesni, natūralūs nagai nepraras spalvos, o lakas ilgiau išliks ant nagų.

Vietoj nagų lako pagrindo galima naudoti ir nagų stipriklį.

Tepant antrą nagų lako sluoksnį, reikia palaukti, kol pirmasis visiškai išdžius. (Galima rankas įmerkti į šaltą vandenį.)

Geriau tepti 3–4 plonesnius lako sluoksnius, negu 1–2 storesnius. Plonesni sluoksniai ne tik greičiau išdžiūva, bet ir ilgiau laiko. Be to, neleidžia susidaryti oro burbuliukams.

Ypač kruopščiai nulakuokite nagų viršūnę.

Leiskite gerai išdžiūti nagams – nieko nedarykite bent 45 minutes. Kai atrodo, kad nagai jau išdžiūvo, rankas galite pamerkti į šaltą vandenį ir ištepti rankų kremu ar losjonu.

Perlamutru žvilgantys ar blizgių dalelių turintys nagų lakai ilgiau laikosi ant nagų ir ne taip greit nusilupa.

Nuo išorinio mechaninio poveikio nagus saugo viršutinis nagų lako sluoksnis. Tepamas ant nulakuotų ir išdžiūvusių nagų, jis neleidžia lakui nusilupti, suteikia nagams blizgesio.

Manikiūrą galima atnaujinti kas dvi dienas – tereikia užtepti papildomą sluoksnį.

Parduotuvėse yra priemonių, kurios gerina nagų ir lako sukibimą – tai irgi padeda ilgiau išlaikyti nagus gražius: lakas neatsilupa, atrodo tarsi ką tik užteptas ant nagų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis