Gera žinia lieknėjantiems, bet nemėgstantiems bėgioti

„Aš įsimylėjau!“ – po antrosios projekto „Aš galiu sulieknėti“ dienos prisipažįsta dviejų vaikų dukrų mama Živilė ir čia pat nusijuokia.

Moteris skuba nuraminti intrigų ir dramų gerbėjus. Laimingai ištekėjusi moteris įsimylėjo ėjimą!

Živilės asmeninė trenerė Vlada Musvydaitė davė užduotį – kasdien nužingsniuoti po 10 tūkstančių žingsnių. Lieknėjanti moteris ne tik 2 dienas laikosi ypač mažo kaloringumo „Nutriless“ mitybos plano, bet ir kasdien eina pasivaikščioti, taip pat atlieka kalanetikos mankštas.

Projekto organizatorių nuotr.

Pasak buvusios profesionalios lengvaatletės V.Musvydaitės, ėjimas yra ne mažiau veiksminga pagalba lieknėjant kaip bėgimas ar kita fizinė veikla. Ėjimas ypač tinka tiems žmonėms, kurie turi antsvorį, skundžiasi sąnarių skausmais arba jie tiesiog nemėgsta bėgioti.

Projekto organizatorių nuotr.

Yra paskaičiuota, kad kiekvienas sveikas žmogus per dieną turėtų nueiti mažiausiai 10 tūkstančių žingsnių. Šie skaičiai – ne šiaip sugalvoti. Jie – daugybės metų mokslininkų, gydytojų ir sveikos gyvensenos specialistų stebėjimų bei atliktų tyrimų išvada.

Projekto organizatorių nuotr.

Matematika paprasta: 10 tūkstančių žingsnių, matuojant nueitu atstumu, yra 7-8 kilometrai arba 1,5-2 val. ėjimo per dieną. Nueiti šį atstumą nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, tačiau pasiryžę išbandyti šį metodą jau po pirmojo mėnesio džiaugiasi geresne nuotaika, didesniu darbingumu ir, žinoma, laisvėjančiais drabužiais.

„Žmonės dažnai skundžiasi, kad dėl tam tikrų sveikatos problemų ar laiko trūkumo negali reguliariai bėgioti. Tada aš turiu jiems labai gerą atsakymą – vaikščiokite. Eiti galime kiekvienas. Nebūtina eiti greitai, užtenka vaikščioti patogiu tempu. Nieko specialiai nedarant, tik šiek tiek padidinus fizinį aktyvumą, jau galima pasiekti labai akivaizdžių rezultatų“, – įsitikinusi V.Musvydaitė.

Reklamos užsakovų nuotr.

Praėjo dar tik dvi dienos, kaip Živilė laikosi naujo režimo, tačiau rezultatai moterį džiugina. Svarstyklės rodo vis mažesnius skaičius.

Užsakymo nr.: PT_69272280

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis