Agnės lieknėjimo kelias – kaip per tris savaites moteris susigrąžino taliją?

„Aš visą laiką galvojau, kad jau nieko nebegaliu padaryti. Galima sakyti, buvau susitaikiusi su savo kilogramais“, – prisipažino 28 metų projekto „Aš galiu sulieknėti!“ dalyvė Agnė.

Tačiau moteris netruko įsitikinti, kad ji klydo. Jau po 10 dienų, kai Agnė vartojo tik pakaitinį „Nutriless“ maistą – kokteilius ir kreminę vištienos sriubą, ji palengvėjo nuo 80 iki 75,6 kilogramų.

Likusias 11 dienų moteris turėjo laikytis mitybos specialisto Artūro Sujetos sudaryto specialaus mitybos plano, tačiau nesilaikė jo nurodymų. Be to, kai Agnė turėjo pradėti intensyviau sportuoti, ji pasielgė atvirkščiai – atsisakė fizinio krūvio. Asmeninių trenerių portalo „Sporto birža“ įkūrėja Vlada Musvydaitė ir mitybos specialistas A.Sujeta apgailestavo, kad Agnei pritrūko valios. Jie neabejoja – ši projekto dalyvė galėjo pasiekti dar geresnių rezultatų.

Projekto organizatorių nuotr.

Nepaisant silpnumo akimirkų, Agnė pasiekė užsibrėžtą pradinį tikslą. Šiuo metu ji sveria lygiai 75 kilogramus. Dabar viskas yra Agnės rankose – ar pavyks išsaugoti svorį ir išryškėjusią taliją nuo šiol priklauso tik nuo jos noro ir motyvacijos.

Agnės pokyčius prieš projektą ir po jo galite pamatyti šiame video.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis