Stilistė A. Gilytė pataria, kaip išsirinkti suknelę moterims, kurios jų nemėgsta

„Aš turiu tik vieną suknelę, nes pankės jų nenešioja”, – drąsiai rėžia trečioji projekto „Aš galiu sulieknėti!” dalyvė Jurga.

40 metų moteris iš tiesų atrodo netradiciškai. Pašiaušti plaukai, tatuiruotė ant rankos ir jaunatviški džinsai. Stilistei Agnei Gilytei teko nelengvas iššūkis – parinkti tokią suknelę, kuri atitiktų ekstravagantišką moters būdą.

Pasimatavusi kelias elegantiškas sukneles iš naujausios „Ivo Nikkolo“ kolekcijos Jurga vis purtė galvą – drabužiai gražūs, tačiau – ne jos stiliaus. Galiausiai A.Galytė rado genialų sprendimą – mažą juodą suknelę, kurią, pasak jos, savo drabužinėje privalo turėti kiekviena moteris.

Projekto organizatorių nuotr.

38 dydžio drabužis gerokai veržė. Jurga prisipažino, kad jai sunku judėti ir kvėpuoti, tačiau moteris neabejojo, kad po trijų savaičių vaizdas veidrodyje bus kur kas geresnis.

Stilistė, įvertinusi projekto dalyvės kūno proporcijas, konstatavo, kad moters figūra yra vadinamojo kriaušės tipo. Tai reiškia, kad Jurgos viršutinė dalis yra siauresnė, o apatinė – pilnesnė.

Projekto organizatorių nuotr.

Tokio figūros tipo moterims A.Gilytė pataria:

* Jeigu norite optiškai išlaikyti kūno proporcijas – viršutinė drabužių dalis turėtų būti šviesesnių spalvų, apatinė – tamsesnių.

* Jeigu moteris turi antsvorio, patartina maskuoti vidurinę kūno dalį, tai yra, pilvo sritį.

* Tokio figūros tipo moterims netinka drabužiai su gilia V formos iškirpte, nes ji optiškai dar labiau pasiaurina viršutinę kūno dalį. Geriau rinktis labiau horizontalias, raktikaulius atidengiančias, platesnes iškirptes.

* Sijono ar suknelės ilgis turėtų būti aukščiau kelių arba žemiau jų. Netinka toks, kuris baigiasi ties keliais. Taip jūs pabrėšite problemines vietas.

* Švarkai, megztukai ar marškiniai neturėtų baigtis ties plačiausia kūno vieta, tai yra – klubais. Idealus pasirinkimas – toks drabužis, kuris baigiasi ties liemeniu arba žemiau klubų.

Projekto organizatorių nuotr.

Jurgai arčiausiai širdies buvo maža juoda suknelė. Ji – nepretenzinga ir, nors atitiko jos pankišką stilių, tuo pačiu buvo ir labai moteriška bei elegantiška.

Sukelę, kuri braškėjo per siūles, Jurga vėl matuosis po 3 savaičių, tai yra, prieš pat šventes. A.Gilytė pabrėžia, kad tai galėtų būti puikus pasirinkimas moterims, kurios ne itin mėgsta vilkėti sukneles.

Projekto organizatorių nuotr.

„Maža juoda suknelė suteikia elegancijos ir gali atrodyti labai šventiškai, svarbiausia, per daug nepiktnaudžiauti juoda spalva. Per šventes reikia švytėti, žibėti, todėl nepamirškite ryškaus makiažo, kaklo papuošalo, apyrankės ar auskarų. Prie tokios suknelės labai tinka ekstravagantiški bateliai ar pėdkelnės, pavyzdžiui, su siūlėmis nugaroje. Tiesa, aksesuarus rinkitės saikingai. Jeigu jų bus per daug – atrodysite neskoningai“, – pataria A.Gilytė.

Kaip Jurga rinkosi suknelę galite pamatyti čia.

Užsakymo nr.: PT_69676746

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis