3 lieknėjimo dalyvės - 3 įspūdingi, bet skirtingi rezultatai

Adventas – susikaupimo, ramybės ir laukimo laikas. Šiuo metu tradicija laikytis rimties ir pasninko – kai valgoma mažiau, o penktadieniais atsisakoma gyvulinės kilmės produktų nebėra tokia populiari, tačiau prosenelių tradicija labai gali pasitarnauti tiems, kurie nori šventes pasitikti lieknesni ir gražesni.

Beveik tris mėnesius trukusio projekto „Aš galiu sulieknėti!“ dalyvės 32 metų Živilė, 28 metų Agnė ir 40 metų Jurga per tris savaites pasiekė įspūdingų rezultatų. Moterys lieknėjo pagal specialų „Nutriless“ mažo kaloringumo planą. Pirmąsias 10 projekto dienų jos vartojo tik pakaitinį maistą – „Nutriless“ kokteilius ir kreminę vištienos sriubą bei per dieną išgerdavo daugiau nei du litrus vandens.

Po 10 dienų mitybos plano Živilė sulieknėjo nuo 72 iki 68,2 kilogramų, Agnė – nuo 80 iki 75,5 kilogramų, o Jurga – nuo 77 iki 73,5 kilogramų.

Vėliau dar 11 dienų moterys laikėsi specialaus mitybos specialisto Artūro Sujetos sudaryto mitybos plano. Į jį be„Nutriless“ produktų buvo įtraukti ir kiti įprasti sveiki produktai. Per 21 dieną moterys pasiekė taip ilgai lauktų rezultatų.

Živilė šiuo metu sveria 64 kilogramus, Agnė – 75 kilogramus, o Jurga – 72,5 kilogramus. Prie lieknėjančių moterų prisijungė ir Živilės vyras Mantas. 162 kilogramus svėręs 193 centimetrų vyras vos per mėnesį sulieknėjo iki 147 kilogramų!

Visi projekto dalyviai savo pavydžiu įrodė, kad daugiau nei prieš 25-erius metus Norvegijos gydytojo Larso H.Høie išrastas „Nutriless“ lieknėjimo metodas yra iš tiesų veiksmingas.

Dirbdamas su širdies ir kraujagyslių ligomis sergančiais pacientais gydytojas ieškojo būdų, kaip padėti ligoniams saugiai atsikratyti sveikatai kenkiančio antsvorio. Norvegas atrado, kad iš aukštos kokybės sojų baltymų paruošti mažo kaloringumo pakaitinis maistas yra efektyvus produktas kūno svoriui mažinti.

„Nutriless“ pakaitinio maisto išskirtinumas yra tas, kad net ir laikydamiesi mažo kaloringumo mitybos režimo žmonės nealina savo organizmo kaip badaudami ar laikydamiesi tik vieno produkto, pavyzdžiui, grikių, daržovių, sulčių ar pan. dietų.

Laikantis šio mitybos režimo, kiekvienas valgymas yra suderintas taip, kad kad organizmas gautų visas jam reikalingas maistines medžiagas, tarp kurių yra daug baltymų, skaidulų, plataus spektro vitaminų ir mineralų, tačiau – ne perteklines kalorijas.

Šis metodas efektyviai padeda išjudinti užsistovėjusius riebalus. Pirmuosius rezultatus galima pamatyti jau po kelių dienų. 7 iškrovos dienos – gali būti puiki švenčių pradžia. „Nutriless“ metodas padės greitai, efektyviai ir be streso atsikratyti kelių papildomų kilogramų ir puikiai atrodyti per gražiausias žiemos šventes. Išbandykite ir įsitikinkite patys!

7 dienų „Nutriless“ lieknėjimo planą galite rasti čia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis