Knyga, padėsianti suprasti tyliuosius

Susan Cain − knygos, žaibiškai tapusios The New York Times skaitomiausiu leidiniu, jau išverstu į trisdešimt kalbų, autorė.

Jos mintys apie introversiją ir drovumą pasirodė The New York Times, The New Yorker, O, The Oprah Magazine; Time.com ir PsychologyToday.com. Introversijos temomis S. Cain kalbėjo Microsoft, Google, JAV iždo darbuotojams ir konferencijoje TED 2012, kurią internete pažiūrėjo 3 milijonai žiūrovų. S. Cain pasirodė per televiziją, radiją, tokiose laidose ir programose kaip CBS This Morning, NPR All Things Considered, NPR Diane Rehm. Su jos knyga supažindino Time, The Atlantic, Wired, Fast Company, Real Simple, Fortune, Forbes, USA Today, The Washington Post, CNN, Slate.com, daugelis kitų leidinių ir internetinių svetainių.

Leidykla „Aukso pieva“
Beveik pusė mūsų pažįstamų žmonių yra introvertai. Jie mieliau klauso, nei šneka, mieliau skaito, nei siaučia vakarėliuose, jie kuria naujoves, tačiau nemėgsta savęs viešinti, mieliau suka galvą vienumoje, nei pasineria į grupės idėjų kūrimo procesą. Nors juos neretai vadiname „tyliais“, kaip tik jiems turėtume būti dėkingi už daugelį nuostabiausių visuomenės laimėjimų. Nemažai didžiausių mūsų idėjų, meno kūrinių, išradimų − ir evoliucijos teorija, ir Van Gogho saulėgrąžos, ir asmeniniai kompiuteriai, atsirado tylių ir intelektualių žmonių, mokančių įsiklausyti į savo vidinį pasaulį ir iškelti jame glūdinčius turtus, pastangomis. Be introvertų pasaulyje nebūtų: reliatyvumo teorijos, Chopino noktiurnų, Prousto Prarasto laiko beieškant, Piterio Peno, filmo Šindlerio sąrašas, Google, Hario Poterio ir kt.

Susan Cain mokė derybų įgūdžių teisės įmonėse ir universitetuose, septynetą metų dirbo korporacijų advokate. Su pagyrimais baigusi Prinstono koledžą ir Harvardo mokslus, autorė prisipažįsta, kad „Tyla“ jai – ne tik knyga, bet ir misija padėti atskleisti introvertų potencialą.

Paremta kuo stropiausiai sukauptais tyrinėjimų duomenimis, persmelkta nepaprastos įžvalgos, be galo įdomi skaityti, „Tyla“ yra nepakeičiamas šaltinis kiekvienam, kas nori suprasti introvertiškosios žmonijos dalies reikmes. Naujausi psichologijos ir neurologijos mokslo tyrimai atskleidžia stulbinančius ekstravertų ir introvertų skirtumus.

„Susan Cain „Tyloje“ įteisina ir net išaukština nišą, aprėpiančią pusę žmonijos.“
Guy Kawasaki

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite šią knygą!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis