Kaip išvengti nerimo ir streso

Lietuviškai pasirodo nauja pozityvaus mąstymo guru Deilo Karnegio ir jo kompanjonų knyga „Kaip išvengti nerimo ir streso“. Šis vadovas remiasi pagrindiniais D. Karnegio mokymais ir principais, juos pritaikant sudėtingose gyvenimo situacijose.

Dale Carnegie „Kaip išvengti nerimo ir streso“
Knygoje pateikiami patarimai, metodai ir pavyzdžiai kaip reikėtų suvaldyti nerimą, kaip planuoti savo laiką ir finansus, kad būtų kuo mažiau streso.

Dabartinis tempas ir nuolatinis spaudimas pasiekti daugiau nei galbūt sugebame, ar manome nesugebantys, nemažą dalį žmonių varo į neviltį. Neretai pritrūksta jėgų įrodyti savo vertę ar tiesiog gyventi dėl savęs, o ne dėl kitų. Tokioje pozicijoje esantis žmogus dažnai gyvena kamuojamas nuolatinio streso. Knygoje „Kaip išvengti nerimo ir streso“ pasakojama kaip reikia gyventi šia diena ir taip neužsikrauti bereikalingų rūpesčių galvojant apie ateitį, taip pat nagrinėjami darbo santykiai ir atmosfera, kurioje dažniausiai kyla stresas ir pateikiami sprendimai skirtingoms situacijoms, siekiant jo išvengti.

Be streso žmogų dažnai kankina ir nerimas. Nerimo fazių taip pat yra labai įvairių. Vieni žmonės išgyvena dėl savo finansinės padėties, kiti dėl į kelionę išvykusių vaikų ar kitų priežasčių. Deilas Karnegis siūlo atsigręžti į statistiką ir tikimybės teoriją, kai mąstatote apie galimas tragiškas kokio nors įvykio pasėkmes, ištirti, kokia tikimybė, kad taip nutiks ir liautis save įtikinėjus atvirkščiai. O žmonės, kuriems sunku susitvarkyti su savo finansais, ras keletą strategijų, kuriomis vadovaudamiesi galės susiplanuoti savo biudžetą ir protingiau leisti pinigus bei taip atsikratyti dėl jų kamuojamo nerimo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis