Aistras kurstys naujas erotinis bestseleris

Pasaulį krečianti erotinių romanų karštligė neaplenkia ir Lietuvos. Šalies knygynuose šią savaitę pasirodė amerikiečių rašytojos, vienos ryškiausių dabartinės erotinės literatūros bangos atstovių Sylvios Day bestseleris „Apnuogink mane“.

Didžiojoje Britanijoje šis romanas pagal perkamumą pirmosios savaitės metu 2012 m. nusileido tik naujiems Dano Browno ir J. K. Rowling romanams.

Romaną išleidusios leidyklos „Baltos lankos“ vyriausiasis redaktorius Saulius Repečka perspėja, kad S. Day knyga yra skirta tik suaugusiems, nes joje yra itin daug atvirų sekso scenų.

„Silvios Day erotiniai romanai patraukia tuo, kad kalba ne tik apie geismą, bet, abstrakčiai kalbant, ir apie su geismais susijusias žaizdas, apie iš lėto ir neretai skaudžiai ne vien kūniškąja prasme atskleidžiamą paslaptį. Ši rašytoja rašo knygas, kuriose, nors jos ir yra erotinės, svarbu ne tik seksualiniai veikėjų išgyvenimai, bet ir jausmai, kurie prie tų išgyvenimų priveda ir kuriuos išgyvenimai tik atspindi“, – sako S. Repečka.

Romanas „Apnuogink mane“, kurio siužeto ašis yra dviejų jaunų žmonių – Evos Tramell ir milijonieriaus Gideono Crosso – meilės istorija, yra keliolikos pasaulio valstybių perkiamiausiųjų knygų sąrašuose. Jo autorė S. Day yra pelniusi daugiau nei dešimt tarptautinių apdovanojimų už savo kūrinius.

Interneto vartotojai, įvairiuose literatūros portaluose reiškiantys savo nuomone, dažniausiai pabrėžia, kad pagrindinis knygos „Apnuogink save“ privalumas – joje vaizduojamų personažų portretai. Pasak jų, S. Day kuria sudėtingus personažus su daug ydų, turinčius problemų, bet ieškančiais kelių su jomis kovoti. Knyga taip pat giriama dėl greito ir įtraukiančio siužeto, puikiai aprašytų intymių scenų.

„CROSSFIRE“ (liet. „Kryžminės ugnies“) knygų serija, kurios pirmoji knyga yra „Apnuogink mane“, užsienyje pamažu tampa erotinės literatūros klasika. Romanas netrukus bus perkeltas ir į televizijos ekranus.

Knygą „Apnuogink mane“ interneto svetainėje http://www.ebooksbylanguage.com/lt/knyga/apnuogink-mane/ bus galima įsigyti ir elektroniniu formatu. Leidykla „Baltos lankos“ ateityje ketina išleisti ir kitus du serijos „CROSSFIRE“ romanus – „Atskleisk mane“ ir „Pasinerk į mane“.

Knygos ištrauka (N-18):
Mano rankos pasinėrė į jo plaukus, slysdamos, švelniai timpteldamos. Kai jo rankos mane apglėbė, išsilenkiau, prisitaikydamas prie jo plaštakų.
Kaip ir savo kabinete, jis paguldė mane ant sofos, dar nespėjus susigaudyti, kad pajudėjom, o jo burnoje pranyko mano aiktelėjimas iš nuostabos. Chalatas gerai pasidavė jo mikliems pirštams. Tada jis paėmė mano krūtis į delnus, švelniai ir ritmingai jas glamonėdamas.
– Gideonai...
– Ššš. – Jis įsisiurbė į apatinę mano lūpą, pirštais sukdamas aplink mano jautrius spenelius bei švelniai juos timpteldamas. – Ėjau iš proto žinodamas, kad po chalatu tu esi nuoga.
– Atėjai be jokio... O! O, Dieve...
Jis burna apžiojo krūties spenelį ir nuo karščio mane išpylė prakaitas.
Staiga pažvelgiau į laikrodį ant kabelinės.
– Gideonai, ne.
Jis pakėlė galvą ir pažvelgė į mane audringomis, mėlynomis akimis.
– Tai beprotiška, žinau. Negaliu to paaiškinti, Eva, bet privalau tau suteikti orgazmą. Nuolat apie tai galvoju jau kurį laiką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis