Ir pradedančiam, ir jau vairuojančiam

„Vairuotojo vadovas“ – puiki knyga, parašyta aiškia ir suprantama kalba, tinkanti tiek pradedančiajam, tiek patyrusiam vairuotojui. Lyg ir žinome – geras vairuotojas yra atsargus, atsakingas, tausojantis aplinką socialus eismo dalyvis. Jis nekelia rūpesčių kelyje kitiems, jo vairavimo stilius ir elgesys yra prognozuojami.

Norint tinkamai elgtis kelyje, nepakanka mokėti Kelių eismo taisykles, jas reikia suprasti, juk žinios be supratimo nieko vertos. Akivaizdu, kad pėsčiasis, eidamas per pėsčiųjų perėją degant draudžiamam šviesoforo signalui, žino, jog taip elgtis nedera, bet vis tiek eina. Supratimas ar suvokimas kaip tik yra tas raktas, kuris žinioms suteikia prasmę. Ši knyga turi šį raktą ir tai yra puiku. Knygoje rasite daug patarimų, pagrįstų praktine autoriaus Vitoldo Miliaus patirtimi ir įžvalgomis, sukauptomis keliaujant po įvairias šalis, todėl būtų neatsakinga neįvertinti gausių žinių ir patarimų. Esu tikras, šis leidinys leis pažvelgti į vairavimą kaip į socialinį reiškinį, o ne vien tik kaip į mechaninį procesą, ir tai teigiamai atsilieps vairuotojų elgesiui kelyje. Nuoširdžiai patarčiau perskaityti „Vairuotojo vadovą“ ir tiems, kurie vienaip ar kitaip įsitraukę į vairuotojų mokymo veiklą, nes knygoje apstu paprastų, bet labai naudingų patarimų, kurie lengvai suprantami ir perteikiami. Tikiu, kad „Vairuotojo vadovas“ patrauks visų eismo dalyvių, ne tik vairuotojų, dėmesį. Už saugų eismą esame atsakingi visi, todėl ir ,,nuopelnai“ už prastą eismo saugumą šalyje yra mūsų visų, o ne vienų ar kitų kompetentingų institucijų reikalas. Tiesiog reikia keistis ir pradėti tai daryti nuo savęs. Iš tiesų Vitoldo Miliaus knyga leis priartėti prie sutarimo, kas yra geras vairuotojas. 
Saulius Šuminas, Regitros direktoriaus pavaduotojas

Šioje knygoje pateikiami atsakymai ir rekomendacijos, subrandintos įveikus šimtus tūkstančių kilometrų, pedantiškai išnagrinėjus, ko gero, visas įmanomas kritines kelionių situacijas, apibendrinus daugybės skirtingų šalių vairavimo kultūros ypatumus. Paprastai ir tiksliai. Siūlomi racionaliaus elgsesio algoritmai neabejotinai yra geriausi kovos su automobiliniu darvinizmu ginklai.
Renaldas Gabartas, TopGear vyr. redaktorius

„Vairuotojo vadovas“ patrauks visų eismo dalyvių dėmesį. Tai puiki knyga, parašyta aiškia ir suprantama kalba, tinkanti tiek pradedančiajam, tiek patyrusiam vairuotojui. Esu tikras, ji leis pažvelgti į vairavimą kaip į socialinį reiškinį ir priartėti prie sutarimo, kas yra geras vairuotojas.
Saulius Šuminas, Regitros direktoriaus pavaduotojas

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis