Audio knyga "7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai". KONKURSAS

Knyga rekomenduojama kiekvienam, kas yra pasiryžęs pakeisti savo gyvenimą ir nori siekti didesnių tikslų nei iki šiol.

Ko tikėtis iš programos?
Šie įpročiai - tai gyvenimo principai, kurių niekada iki galo neįmanoma išmokti, ir kuo daugiau mes juos įvaldome, tuo aiškiau suprantame, kiek dar daug liko išmokti...

Autorius S. Covey savo gyvenimiškais pavyzdžiais ir įžvalgomis moko gyventi garbingai, oriai ir tarnaujant žmonėms. Jo aprašomi būties principai padeda prisitaikyti prie pokyčių, o iš jų kylanti išmintis skatina šiuose pokyčiuose ieškoti naujų galimybių. Ši audio programa mums duoda realią galimybę tobulėti ir keistis.

Stephen R. Covey - visame pasaulyje pripažintas valdymo ir vadovavimo specialistas, šeimos ugdymo ekspertas, mokytojas, organizacijų konsultantas bei knygų autorius. Organizacijas ir šeimas jie moko lyderiškumo meno ir gyventi pagal teisingus principus. Daktaras Covey Harvardo universitete įgijo magistro laispnį, o Brighamo Youngo universitete - daktaro lapsnį; šiame universitete jis vėliau buvo organizacijų funkcionavimo ir verslo vadybos profesorius, taip pat universiteto ryšių su visuomene direktorius ir prezidento padėjėjas.

S. Covey teigia, kad sėkmė nėra atsitiktinumas. Sėkmė priklauso nuo mūsų charakterio. O kas formuoja mūsų charakterį? Įpročiai - kokie įpročiai, toks ir charakteris.

Pirma Jūs sužinosite, ko nereikia tikėtis iš šios programos. Jei jūs tikitės greito problemų sprendimo, paremto šiuo metu labai paplitusiomis manipuliacinėmis technikomis, tai ši audio programa tikrai ne Jums. Ši programa - evoliucijos procesas, čia Jūs susipažinsite su fundamentaliais, neginčijamais principais, kuriuos išugdžius ir pritaikius savo gyvenime, sulauksite stulbinančių rezultatų. Remiantis daktaro S.R. Covey filosofija jūs:

* Įgausite daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.
* Pagerinsite santykius su aplinkiniais.
* Išmoksite daryti įtaką aplinkiniams, motyvuoti savo šeimos narius, bendruomenės narius, kolektyvą.
* Gilinantis į šią programą Jūsų gyvenime atsiras daugiau kūrybingumo, nuotykių.

Svarbu pasakyti tai, kad ši audio programa ir joje dėstoma medžiaga tinka visiems:

- Sutuoktiniams, norintiems susikurti gerus santykius.
- Tėvams auginantiems vaikus.
- Įmonių vadovams, darbuotojams siekiantiems ilgalaikių tikslų.

Žinoma, tam, kad Jūsų gyvenime atsirastų pokyčiai neužtenka tik išklausyti šią audio programą. Ši programa nėra burtų lazdelė, kuri iš esmės pakeis Jūsų gyvenimą. Norint rezultatų prireiks nuoširdžių Jūsų pastangų ir atkaklaus darbo su savimi. Bet S.R. Covey pažada: "Laikas, sugaištas šių įpročių ugdymui, Jums su kaupu atsipirks."

Keli patarimai, ką daryti išklausius programos "7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai":

* Pirma supraskite ir įsigilinkite į šią programą. Nuolat grįžkite prie jos ir pamąstykite apie išdėstyta medžiagą: "Kaip tai susiję su Jūsų gyvenimu?"
* Nuoširdžiai taikykite, suprastus ir įsisavintus dalykus. Būkite kūrybingi. Tai padės Jums geriau suprasti šių dėsnių naudą ir siekti efektyvumo asmeniniame ir profesiniame gyvenime.
* Dalinkitės šia informacija su aplinkiniais, šeimos nariais, kolegomis, bendruomenių nariais. Mokykite kitus. Tai įpareigos ir Jus pačius atsakingiau pažvelgti į šią programą bei vadovautis 7 sėkmės lydimų žmonių įpročiais.

Daugiau informacijos: Dalyvauk konkurse ir laimėk šią audio knygą, sutalpintą į 3 diskus.

Parašyk Redakcijai