Naujos knygos: išmok skaityti iš veido

Rose Rosetree „Veido studija“

Ar pagalvojote, kad veido bruožai gali daug pasakyti apie žmogų kaip asmenybę? Pasirodo, kiekviena žmogaus veido ypatybė susijusi ir su ypatingais jo talentais, ir su jam tenkančiais išmėginimais. Šios knygos autorė, daugybę metų tyrinėjusi veido bruožų teikiamą informaciją, stengiasi mus išmokyti, kaip geriau įvertinti sutiktus žmones ir save.

Leidykla "Alma littera"
Aiškindamiesi veido paslaptis pamatysite asmens privalumus ir trūkumus, išmoksite suprasti asmenybės paslaptis, nes pro veidą pažvelgsite į sielą. Kiekvienas veido bruožas papasakos istoriją, tad bus lengviau apsispręsti ieškantiems meilės, kuo gyvenime užsiimti, darbdaviams renkantis darbuotojus, o šiems suprasti, su kokiu viršininku ar kolegomis jie dirbs, kam jūs ar kitas žmogus yra gabus, ko galima iš jo ar savęs tikėtis. Išmoksite pamatyti, kad veido bruožai mainosi, ir suprasti, jog tie pasikeitimai žmogui yra prasmingi.

Charakteringų portretų galeriją specialiai šiam leidimui papildo lietuvių veidai. Lietuviškų šaknų turinti autorė mielai sutiko atskleisti lietuviams būdingų veido bruožų ypatybes ir pakomentuoti joms priskirtinas charakterio savybes.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis