Naujos knygos. Apie moterų išmonę, galią,emocijas

"Moterų galios" – viena tų retų įžvalgių, įkvepiančių ir praktiškų knygų – kurias būtina perskaityti kiekvienai moteriai, siekiančiai suprasti ir išlaisvinti savo prigimties dovanas.

Nauja lietuvių skaitytojams jau žinomo bestselerio "Moterys, kurios galvoja per daug" autorės Siuzanos Nolen Hoksema (Susan Nolen-Hoeksema) knyga "Moterų galios" – tai išsami moters psichologijos studija ir moderni saviugdos programa, mokanti atrasti ir pasinaudoti savo išskirtinėmis galiomis, kai reikia spręsti problemas, būti gera mama ir žmona, vadovauti, lyderiauti, motyvuoti ir bendrauti su kitais žmonėmis.

Remdamasi išsamiais tyrimais ir daugelį metų rinktomis pamokomomis pačių įvairiausių moterų istorijomis, S. Nolen Hoksema išskiria šias moterų galių grupes:

- Proto galios – gebėjimas atrasti įvairius būdus savo tikslui pasiekti; supratimas, kada pareikalauti nuopelnų pripažinimo, o kada tais nuopelnais pasidalyti; mokėjimas veiksmingai pasitelkti pagalbą ir ryžtingo optimizmo demonstravimas susidūrus su kliūtimis.
- Tapatybės galios – gebėjimas susikurti daugialypę asmenybę, kuri aprėpia namus, darbą ir bendruomenę; esminių vertybių laikymasis drauge prisitaikant prie skirtingų vaidmenų gyvenime ir grupinių ryšių užmezgimas.
- Emocinės galios – emocinių priežasčių atpažinimas; nuovokumas, kada ir kaip išreikšti jausmus; supratimas, kaip kitų jausmai veikia jų emocijas ir elgesį; streso ir įtampos valdymas ir mažinimas.
- Bendravimo galios – klausymosi įgūdžių, tolerancijos ir kantrybės ugdymas; gebėjimas pažvelgti į situaciją iš kito žmogaus pozicijos; žinojimas, kada pirmenybę teikti kitų poreikiams, o kada to nedaryti.

Knygoje "Moterų galios" pateikiama daug praktiškų patarimų, kaip išsiaiškinti, kurioms galioms labiausiai reikia dėmesio; veiksmingų pratimų, kaip jas sustiprinti, ir įkvepiančių moterų išradingumu, atsparumu ir ryžtingumu pulsuojančių gyvenimo istorijų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis