Apie aistringus vyrus, viskam pasiryžusius dėl JOS

Laimingi DĖL JOS...

Nustebinti mokančios Carly Phillips trilogija „Laimingi“ - apie aistringus ir mylinčius Korvinų šeimos vyrus ir jų pastangas DĖL JOS...

Carly Phillips „Dėl jos verta“

Pirmoji trilogijos „Laimingi“ knyga

Korvinų šeimos vyrai aistringi ir mylintys. Tik jų meilės istorijos nenuspėjamos.

Korvinų vyrams, regis, nelemta sukurti laimingos šeimos su mylima moterimi. Juos persekioja senas giminės prakeiksmas. Tai savo kailiu patyrė ir Derekas Korvinas, kuriam teko atsisakyti pirmosios meilės. Kad apsaugotų mylimą merginą nuo piktos lemties, vyras negailestingai atstūmė ją ir išvykęs iš gimtojo miestelio vedė kitą... nemylimą.

Po daugelio metų Derekas, išsiskyręs su žmona, praradęs užgyventą turtą, grįžta namo atsitiesti po nesėkmių ruožo. Visą savo dėmesį jis skiria paauglei dukrai ir darbui... kol vieną dieną miestelyje pasirodo Gabrielė. Toji vienintelė, kurios Derekas kadaise išsižadėjo, bet taip ir neįstengė pamiršti.

Carly Phillips „Dėl jos galiu“

Antroji trilogijos „Laimingi“ knyga

Korvinų šeimos vyrai aistringi ir mylintys. Tik jų meilės istorijos nenuspėjamos.

Kito vyro nuotaką nuviliojęs vienas iš Korvinų protėvių užtraukė prakeiksmą visiems giminės vyrams – jie nebus laimingi su mylima moterimi.

Detektyvo Maiko galvoje nėra vietos išgalvotoms istorijoms apie prakeiksmus. Po šėlionių nakties Las Vegase jis pabunda praturtėjęs: seife – didžiulė išlošta suma, o lovoje – žavi jauna nuotaka, Amberė.

Deja, Maikas nė neįtaria, kad ši viliokė – įgudusi apgavikė. Ankstyvą rytą ji dingsta pasiimdama ir laimėtus pinigus.

Amberės džiaugsmą drumsčia sąžinės priekaištai. Ji gailisi apgavusi Maiką. Tačiau verslo ir švelnių jausmų nereikėtų painioti.
Tą patį byloja ir Korvinų giminės prakeiksmas...

Carly Phillips „Dėl jos būsiu“

Trečioji trilogijos „Laimingi“ knyga

Korvinų šeimos vyrai aistringi ir mylintys. Tik jų meilės istorijos nenuspėjamos.

Džeisonas Korvinas privalo sutramdyti geismą, kurį žadina Lorena Perkins. Juk tai jos prosenelė kalta dėl jo giminės vyrus ištinkančių bėdų. Tačiau sunku pamiršti aistringą naktį su tariama – ir nepaprastai gundančia – prieše.

Lorena tenori parduoti šiurpą keliantį senelės namą ir visiems laikams dingti iš miestelio. Jos laukia Paryžius ir daug žadanti dizainerės karjera. Žinoma, būtų lengviau, jei seksualusis Džeisonas nešnabždėtų į ausį meilių žodžių.

Deja, uždraustas ryšys – ne vienintelis jiems skirtas išbandymas.
Ar sukrečiantys įvykiai ir netikėtai išaiškėjusi Korvinų prakeiksmo paslaptis padarys galą dviejų šeimų nesantaikai?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis