Moteriška draugystė - ar ja galima pasitikėti?

Mūsų gyvenimo istorijos tokios skirtingos ir margos – pripildytos džiaugsmo ir liūdesio, netekčių ir atradimų, sėkmių ir nusivylimų, meilės ir skausmo, juoko ir ašarų... Tik ko jos būtų vertos be ypatingo prieskonio – nekasdieniškų kasdienybės valandų, kurios atperka dienų kartėlį ir ilgam įstringa atminty.

„Marcipano valandos“... Jaukus laikas, praleistas su įdomia knyga, kurios puslapiuose papasakota istorija galėjo nutikti ir Tau...

Susan Mallery „Buvusios draugės“
Pirmoji knygų ciklo „Gervuogių sala“ knyga

Mišelė Sanderson atrodo stipri, nepriklausoma moteris. Bet širdyje ji vis dar įskaudinta mergina, kuri genama kaltės jausmo pabėgo iš namų. Po daugelio metų Mišelė grįžta į idilišką Blekberio salą atgauti tai, kas jai priklauso. Tačiau dabar jos namuose gyvena ir jos užeigai vadovauja moteris, kurią mažiausiai nori matyti.

Karlė Viljams ir Mišelė kadaise buvo neperskiriamos draugės – iki lemtingos išdavystės. Vieniša motina Karlė visą gyvenimą kentė nuo paskalų, melo ir paslapčių, bet galiausiai jai pavyko įsitvirtinti. Jei Blekberio salos užeiga žlugs, ji nusitemps Karlę su dukrele kartu.
Buvusios draugės priverstos sudaryti trapias paliaubas.

Tikroviškas, nerimastingas ir šiltas bestselerių autorės Susan Mallery pasakojimas apie sugrįžimą namo. Pamažu prieš skaitytojų akis veriasi dvi moteris siejanti praeitis, atskleisdama nepagražintus išgyvenimus, nelengvai priimamus sprendimus; išmaniai rutuliojama istorija prikaustys dėmesį...
Publishers Weekly

Ši prikaustanti istorija įrodo, kad šeimą gali sieti ne tik kraujo ryšys, bet ir emocijos. Romanas kupinas jausmingų išgyvenimų, gniuždančių išdavysčių ir galingos meilės.
Booklist

Iš anglų kalbos vertė Sandra Siaurodinė

Susan Mallery „Tarytum seserys“
Antroji knygų ciklo „Gervuogių sala“ knyga

Palikta prie altoriaus Endė Gordon priima skubočiausią sprendimą gyvenime – įsigyja namą Blekberio saloje, vieną iš žymiųjų „Trijų seserų“. Kai tik patrauklusis statybų rangovas užbaigs darbus, pirmame aukšte ji atidarys vaikų kliniką. Rodos, naujasis gyvenimas klostosi puikiai, tačiau kapitalinio remonto reikia ne tik namui, bet ir pačiai Endei.

Išrėžusi sutuoktiniui įtarimus apie neištikimybę Diana Filips atveria Pandoros skrynią. Pasak vyro, bėdų šaltinis – ji pati. Baisiausia, kad jis teisus. Siekdama tapti tobula, Diana neteko savęs, o jei nieko nepakeis, gali netekti ir šeimos.

Kaimynystėje gyvenanti menininkė Bostona King tikėjosi, kad jos santuoka su mokyklos laikų meile tęsis amžinai. Jųdviejų ryšys atrodė nesunaikinamas. Tačiau po skaudžios nelaimės tarp jų atsiveria praraja ir ji nebesijaučia tokia tikra. Atėjo metas jiems judėti toliau, kartu arba atskirai.
Suvestos likimo ir vietos, susaistytos stipriausiais draugystės saitais šios trys moterys supras, kiek daug visko slypi jų širdyse.

Susan Mallery apdovanota talentu kurti humoru ir švelnumu užburiančias istorijas. Todėl visos jos knygos neišvengiamai tampa tikrais brangakmeniais.
RT Book Reviews

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis