Labdaros aukcione paaukota suma leis „Jaunimo linijai“ atsiliepti į daugiau pagalbos skambučių

13 700 Eur - tiek šiemet paaukota organizacijai „Jaunimo linija“ Vadovų konferencijoje EBIT vykusio labdaros aukciono metu. Už šią sumą organizacija galės pritraukti, paruošti ir apmokyti 11-ka savanorių daugiau, kurie atsilieps į daugiau pagalbos skambučių ir išgelbės dar daugiau jaunų žmonių gyvybių.

 Jau ketvirtą kartą surengtame aukcione buvo parduodami net 3 „Jaunimo linijai“ dovanoti vertingi kūriniai.


Algio Kriščiūno paveikslą “So Close, So Distant, Still“ už 9 tūkst. eur. įsigijo įmonės UAB ,,Stronglasas'' vadovai Andrėjus Jakštas bei Evelina Jakštaitė.


Ilgametis ir nuolatinis „Jaunimo linijos“ rėmėjas Vladas Lašas už 3 tūkst. eurų įsigijo 1992 m. Barselonos olimpinius marškinėlius su legendinio trenerio Vlado Garasto bei tuometinės Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjų – Arvydo Sabonio, Valdemaro Chomičiaus, Gintaro Krapiko bei Sergejaus Jovaišos – autografais.


Ugnė Montvilienė įsigijo menininkės Yuge Kurt padovanotą paveikslą "That moment when you make up your mind" už 1,7 tūkst. eur.


„Jaunimo linijos“ savanorių ir skambinančiųjų vardu dėkojame menininkams Algiui Kriščūnui bei Yuge Kurt už padovanotus meno kūrinius, taip pat Lietuvos krepšinio federacijai, krepšinio klubui „Žalgiris“ bei Lietuvos sporto universitetui už dovanotus krepšinio marškinėlius ir surinktus parašus, o parduotuvėms „Art Inn“ už pagalbą eksponuojant. Taip pat plojimai ir padėkos skrieja aktoriui Dainiui Martinaičiui už charizmatišką aukciono vedimą.


„Vadovų konferencijos EBIT“ metu surengtų aukcionų metu per ketverius metus jau suaukota beveik 39 tūkst. eurų. Už šiuos pinigus „Jaunimo linija“ kasmet surengia virš 100 edukacinių renginių mokyklose ir atviruose jaunimo centruose visoje Lietuvoje. Išskirtinės padėkos skrieja konferencijos organizatoriams Dainiui Baltrušaičiui, Giedrei Kapočienei ir visai Vadovų konferencija EBIT komandai.


„Jaunimo linija“ – viena seniausių nevyriausybinių organizacijų Lietuvoje, teikianti emocinę paramą visą parą anonimiškai ir konfidencialiai bei nemokamai. Šiuo metu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Skuode „Jaunimo linija“ turi beveik 400 savanorių, kurie per mėnesį atsako į vidutiniškai 2000 telefoninių skambučių ir virš 800 internetinių pokalbių.


„Jaunimo linija“ teikia emocinę paramą visą parą anonimiškai ir konfidencialiai bei nemokamai.


Atsinaujinkite informaciją apie „Jaunimo linijos“ teikiamą emocinę paramą:

◼️ nemokamu telefonu visą parą 0 800 28888

◼️ pokalbiais internetu (angl. chat) kasdien nuo 18 val. iki 24 val.: https://jaunimolinija.lt/lt/pagalba/pagalba-pokalbiais-internetu/Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis