Laukia kelionė? 3 patarimai norinčioms tvarkos lagamine 

Jei teko bent kartą ruoštis į ilgai lauktą kelionę, patvirtinsite – kelionė prasideda dar iki įlipant į lėktuvą. Malonus kelionės laukimas yra viena smagiausių dalių – kur apsigyventi, ką pamatyti, ką paragauti. Ir tuomet pagaliau ateina laikas krautis lagaminą. Ką įsidėti ir kaip viską sutalpinti yra kone prieš kiekvieną kelionę pasikartojantys klausimai. Taigi, toliau – 3 patarimai norinčioms, kad lagamino krovimasis ir kelionė per oro uostus netaptų varginančia nuotykio dalimi.

1. Drabužių deriniai – iš anksto


Visų pirma, jei norite tvarkos ne tik lagamine, bet ir ramesnių rytų kelionėje, svarstant, ką apsirengti, drabužius dėkitės atsakingai. Ir tai ne tik apie atitinkamam orui tinkamus drabužius ar jų kiekį. Žinoma, kiekis svarbu, bet ši problema irgi išsispręs, kai susidėliosite drabužių derinius.


Taip, supratote teisingai, kiekvienai dienai ar progai (išėjimui į miestą, teatrą ar pan.) susidėkite drabužių derinius. Ką tiksliai dėvėsite ir ką su kuo derinsite konkrečiai. Taip atkris daug nereikalingų drabužių, o ir kelionėje bus kur kas daugiau laiko pasidžiaugti akimirkomis, o ne užsiimti dilemomis, ką apsirengti ir kodėl pusė daiktų nedera tarpusavyje.


2. Ar tikrai visko reikia?


Kitas svarbus momentas dedantis daiktus – ar tikrai visko, ką planuojate pasiimti, reikia. Pavyzdžiui, gal apgyvendinimo vieta suteikia rankšluosčius, chalatą, plaukų džiovintuvą ir tiesintuvą, šampūną ir dušo žėlė, ir t. t. Pasigilinkite į apgyvendinimo vietų aprašymus ir, labai tikėtina, lagamine atsilaisvins nemažai vietos.


Taip pat, apgalvokite, pavyzdžiui, ar tikrai išvažiavus atostogų visuomet pavyksta sportuoti. Galbūt pabėgioti miesto gatvelėmis yra tik graži mintis, kuri niekuomet netapo realybe praeitose kelionėse. Jei ne, sportiniai bateliai ir dvejos poros tamprių tikrai nėra reikalingos.


3. Sumanus pakavimas


Galiausiai, visus atsirinktus daiktus reikia susiplanuoti sumaniai. Pavyzdžiui, marškinėlius, kuriuos galėsite išlyginti viešbutyje, galite susukti ritinėliais. Taip sutaupysite vietos. Interneto platybėse gausu pavyzdžių, kaip susilankstyti drabužius ir kokia tvarka susidėti avalynę bei aprangą, kad sutaupytumėte maksimaliai vietos.


Jeigu išvykstate ilgesniam laikui ir norite pasiimti kasdienius daiktus ir pamėgtus produktus su savimi, paieškokite mažesnių šių versijų – nuo kūno priežiūros priemonių iki intymių žaisliukų (modernūs, subtilaus dizaino vibratoriai moterims internetu užsakomi vos keliais mygtukų paspaudimais).


Kelioninis lagaminas neturi kaskart tapti galvos skausmu. Tereikia skirti laiko ir detaliai susiplanuoti drabužių derinius, kritiškai atsirinkti tik tuos daiktus, kurių reikia ir, kai įmanoma, pasirinkti mažesnes įprastų kasdienai svarbių daiktų alternatyvas.Užsakymo nr.: PT_86831

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis