„Huawei FreeClip“ belaidės ausinės: technologijų, stiliaus ir komforto revoliucija

Atkeliavus šiltajam sezonui daugelis mūsų vis dažniau laiką leidžia lauke. Būnant gamtoje, vaikštant mieste ar bėgiojant parke dažnas naudojasi ausinėmis, kurios padeda klausytis muzikos, mėgstamos radijo laidos ar „podcastų“. 

Vis dėlto laidinės ausinės dažnai primena apie save susipainiojančiais, susimazgojusiais laidais. Belaidės ausinės yra kur kas patogesnės, suteikiančios daugiau komforto. Šiomis dienomis belaidės ausinės vis labiau populiarėja. Tad labai nudžiugau, kuomet sužinojau, kad naująsias, tik ką tik Lietuvos rinkai pristatytas „Huawei FreeClip“ belaides ausines bus galima išbandyti praktiškai.


Jau senokai norėjau turimas technologinių aksesuarų gretas papildyti belaidėmis ausinėmis, kurios ne tik atrodo stilingai, bet ir suteikia galimybę klausytis mėgstamos muzikos gamtoje ar mieste komfortiškiau. „Huawei FreeClip“ atitinka visas stilingo aksesuaro ypatybes - vien jau modernus bei šiuolaikiškas ausinių laikiklis gali tapti madinga įvaizdžio detale, kurią norisi įsimesti į rankinę.


„Huawei FreeClip“ ausinės
„Huawei FreeClip“ ausinės
Asm. albumo nuotr.


Asmeninis patyrimas naudojant „Huawei FreeClip“


Visų pirma, ką pastebėjau atidariusi matinės sidabro spalvos dėžutę ir išėmusi ausines, buvo tai, kad šios ausinės iš karto pasirodė be galo lengvos. Kiekviena ausinė sveria tik apie 5,6 g, todėl iš karto supratau, kad šias ausines galima paprastai nešiotis visur su savimi. Jos ne tik lengvos, bet ir leidžia ausims kvėpuoti, todėl išvengiama diskomforto ausų srityje. Labai patiko ir tai, kad ausinės yra keičiamos, su savaime prisitaikančiais kairiojo ir dešiniojo garso kanalais. Tai reiškia, kad galima nešioti bet kurią ausinę ant bet kurios ausies. Kartoninėje dėžutėje, be ausinių, radau ir trumpą USB-A – USB-C laidą bei veikimo pradžios vadovą.


„Huawei FreeClip“ yra tik dviejų spalvų – metalo pilkos, mums žinomos iš serijos „FreeBuds“ bei violetinės. Man teko galimybė išbandyti pirmojo atspalvio ausines. Nors iš šono gali atrodyti, kad būtent violetinės ausinės tinkamesnės moterims bei merginoms, nes tai gana švelnus atspalvis, metalo pilkos spalvos ausinės man pasirodė dar stilingesnės.


Tačiau labiau nei spalva mane sužavėjo šių novatoriškų ausinių formatas. „Huawei FreeClip“ yra pirmosios OWS (Open Wireless Stereo) formato ausinės, dar žinomos kaip „Open-Ear“ arba „Air Conduction“. Šis formatas yra palyginti naujas ir išsiskiria tuo, kad ausinės visiškai neužstoja ausies kanalo, tai yra, visi aplinkiniai garsai ausinėse yra girdimi. Šios ausinės idealus pasirinkimas, pavyzdžiui, žmonėms, kurie sportuoja po atviru dangumi, važinėja dviračiu, riedučiais. Teoriškai jos yra skirtos ir biuro darbuotojams ar jauniems tėvams, kurie nori atlikti namų ruošos darbus, bet tuo pačiu išgirsti, ką veikia jų vaikai.


Man pačiai teko išmėginti ausines bėgiojant miško takeliu netoli namų - kadangi tuo laiku, kuomet bėgioju, aplink būna nemažai žmonių, taip pat ir vaikų, šios ausinės apsaugo nuo netikėto susidūrimo su kitu asmeniu. Taip išvengiamos nelaimės, kurios gali baigtis rimtais sveikatos sutrikdymais. Ypač tai aktualu tiems, kurie mėgsta sportuodami lauke garsiai klausytis muzikos, taip užkirsdami kelią pašaliniams garsams.
„Huawei FreeClip“ ausinės
„Huawei FreeClip“ ausinės
Asm. albumo nuotr.Ryšys, naudojimas, valdymas, baterijos veikimas


Kaip ir kitose „Huawei“ ausinėse, vartotojas turi dvi prijungimo galimybes – per „Bluetooth“ nustatymus telefone arba per programą Huawei AI Life. Rekomenduojama ausines prijungti būtent prie Huawei AI Life programos. Šioje programoje galima rasti keletą naudingų nustatymų bei gauti reikiamos informacijos. Pavyzdžiui, galima sužinoti ausinių ir dėklo įkrovimo lygį, taip pat kur rasti ausines jas pametus (net matyti jų vietą žemėlapyje), programinės įrangos atnaujinimus. Taip pat yra parinktis „papildomas garsas“.


„Huawei FreeClip“ ausinių valdymas atliekamas švelniai „bakstelėjus“ į ausines. Dukart palietus kiekvieną ausinę galite atsiliepti į skambutį, o dešinėje ir kairėje galite pasirinkti iš kelių parinkčių (groti/pristabdyti, kita daina, ankstesnė daina, balso asistentas). Taip pat galima perjungti takelius trigubai paspaudus. Atkūrimo valdymas, peršokimas į kitą takelį ir skambinimas yra numatyti gamykliniuose nustatymuose. Peršokti atgal per takelius galima naudojant AI Life programą.


Vienas svarbiausių parametrų, žinoma, yra garsas. Ir nors daugelis gali skeptiškai žiūrėti į tai, ar tokio tipo ausinės užtikrins tinkamą garsą, iš tiesų iš „Huawei FreeClip“ ausinių sklindantis garsas yra sumaniai apgalvotas. Garsas man pasirodė aiškus, švarus ir gilus. Labai patiko ir tai, kad „Huawei FreeClip“ ausinės yra apsaugotos nuo drėgmės pagal IP54 standartą. Jų, žinoma, nereikia specialiai mirkyti ar plauti po čiaupu, tačiau jos nebijo atsitiktinių vandens lašų, ​​prakaito ar lietaus. Tačiau reikėtų pasirūpinti dėklu – jis neturi apsaugos nuo drėgmės. Na, o bėgant ar vaikštant lauke lyjant lietui tikrai neverta nuogąstauti dėl šių ausinių saugumo. 


„Huawei FreeClip“ ausinės
„Huawei FreeClip“ ausinės
Asm. albumo nuotr.


Šios ausinės pasižymi ir netrumpu baterijos veikimo laiku. Naudojant AAC formatą, šios atviros ausinės veikia septynias su puse valandos dideliu atkūrimo garsumu, o bendra veikimo trukmė yra beveik 34 valandos. Ausinės visiškai įkraunamos po 40 minučių, o dešimties minučių greitas įkrovimas suteikia talpos geroms dviem valandoms.


IŠVADOS


Šios stiliumi ir novatoriškumu pasižyminčios ausinės - tikra revoliucija tiems, kuriems pabodo susipainioję, susimazgoję laidai, kurie trukdo vaikščiojimams mieste. Jų gretose buvau ir aš, todėl labai džiaugiuosi gavusi galimybę išmėginti šį technologinį atradimą, kuris sujungia madą su šiuolaikinėmis technologijomis bei komforto siekiu. Negana, to, kad šios ausinės atrodo estetiškai, iš jų sklindantis garsas - puikus, o papildomos funkcijos gerina kasdienybę.


Užsakymo nr.: PT_86527

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis