Pirmadienio horoskopas: Dvynių laukia netikėtumai, Svarstyklių – naujos pagundos

Astrologinė prognozė sausio 30-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Sunku bus sutikti su pašnekovų pažiūromis. Būtina kontroliuoti emocijas ir girdėti, suprasti kitus bei juos gerbti. Nedėkite per daug vilčių į naujas pažintis. Labiau rūpinkitės vaikais.


JAUTIS. Galimos problemos santykiuose su autoritetingais asmenimis, manipuliuojančiomis moterimis. Bus sunku adekvačiai vertinti situaciją. Gali kilti įtarimų dėl tariamai kilnių kai kurių jūsų ar su jumis susijusių žmonių sprendimų, planų.


DVYNIAI. Kelionėje, darbe galimi netikėtumai. Galbūt susidursite su žmonėmis, nuo kurių priklauso jūsų perspektyvos, tačiau jūs nesijausite pasirengę rodyti savo kompetencijos arba jie jos nepaisys. Nepažįstamas asmuo gali jus apgauti, išnaudoti.


VĖŽYS. Galimi rūpesčiai dėl draudimo, alimentų, palūkanų. Nekurkite nerealių praturtėjimo planų bei venkite išlaidauti. Situacija susiklostys palankiau, jeigu būsite pakankamai atsargūs, korektiški ir lankstūs.


LIŪTAS. Šiandien vienur perlenksite lazdą jūs, kitur - aplinkiniai. Konkurentai ir oponentai gali pasinaudoti jūsų neapsisprendimu, nesantūrumu. Pasistenkite pernelyg nepiršti savo nuomonės, reikalavimų, nes bus lengva susikompromituoti.


MERGELĖ. Šiandien teks įtemptai darbuotis, nedžiugins savijauta. Dėl išsiblaškymo, neatsargumo galima nukentėti ar pakenkti kitiems. Pasisaugokite gamybinių traumų, užkrečiamų infekcijų.


SVARSTYKLĖS. Būsite nusiteikę aktyviai veiklai. Skatinsite vaikų iniciatyvą, gal net per daug, o tai rizikinga. Kai kurie kiti reikalai, žavūs pasiūlymai ar planai taip pat gali atsukti savo negatyvią pusę. Atsargiau su naujomis pagundomis.


SKORPIONAS. Sunku bus atsikratyti apnikusių abejonių, nepasitikėjimo. Nemalonios smulkmenos gali užgožti svarbiausias vertybes bei siekius. Nesistenkite perauklėti šeimos narių. Venkite debatų su įžūliais žmonėmis.


ŠAULYS. Galimi keistoki pranešimai, pokalbiai. Į juos gali įtraukti žmogus iš artimos aplinkos, galbūt giminaitis. Jeigu staiga leisitės į kelionę, nepamirškite laikytis saugaus greičio ir būti atidūs už vairo. Labiau rūpinkitės sveikata.


OŽIARAGIS. Jausitės nelabai maloniai, nes teks aiškintis dėl nesutvarkytų reikalų ar klaidų dokumentuose. Galimos netikėtos išlaidos, rinkliavos. Tikėtini emociniai bendravimo nesklandumai, ypač jei pašnekovai pasirodys nedori, godūs ar pan.


VANDENIS. Pareigų aiškiai daugės, įtampos - taip pat. Kai kuriais atvejais išties bus pagrindas tarpti tokiems jausmams, kilti pykčiui. Jumis gali pasinaudoti nelabai sąžiningi asmenys. Svarbu orientuotis, kas teisinga, o kas veda į klaidas, priklausomybę.


ŽUVYS. Šiandien tikėtinas ypatingas dėmesys religijai, mistinėms teorijoms. Gali pasireikšti vienatvės, beprasmiškumo pojūtis. Tikriausiai teks susirūpinti sveikata. Pavojinga peršalti, pulti į depresiją. Venkite alkoholio, svaigalų.
Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis