Sekmadienio horoskopas: Avinams prognozuojama permaininga diena, Vėžių laukia spontaniškas nuotykis

Astrologinė prognozė sausio 29-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Gana nerami, permaininga diena. Galbūt teks aiškintis dėl neracionalių išlaidų, padaryto nuostolio ar pan. Venkite priekaištauti, pavyduliauti bei įtarinėti. Netinkamu elgesiu galite padaryti didelę klaidą.


JAUTIS. Šiandien itin jautriai reaguosite į gerbiamų ir mylimų žmonių pastabas, poelgius. Nereikalaukite per daug - juk niekas nėra tobulas. Pasistenkite išvengti beprasmių nesusipratimų, nesubtilių diskusijų.


DVYNIAI. Nesėdėkite be darbo, antraip prisigalvosite visokių nesąmonių, o gal net išprovokuosite ilgalaikę įtampą santykiuose ar nukentėsite dėl savo nekorektiškos nuomonės. Užsiimkite ūkiniais, praktiniais reikalais. Saugokite sveikatą.


VĖŽYS. Galite išgirsti gandų apie asmenį, kuris jums rūpi. Galbūt tai paskatins dar labiau juo domėtis. Bet kuriuo atveju, meilės ir romantikos troškulys smarkiai padidės. Galimas spontaniškas nuotykis. Labiau prižiūrėkite vaikus.


LIŪTAS. Jeigu santykiai su artimiausiais žmonėmis bus darnūs, tuomet visur jausitės gerai, norėsis pasiraityti rankoves ir pasidarbuoti namuose, ūkyje. Venkite abejotinų avantiūrų, tinkamai eksploatuokite techniką, atsargiai elkitės su elektra.


MERGELĖ. Regis, pabandysite praskaidrinti sau gyvenimą, susigalvodami neįprastų pramogų. Verčiau saugokite reputaciją, jums svarbius santykius, savo ir svetimą turtą. Atsargiai kelyje.


SVARSTYKLĖS. Šiandien nemalonių netikėtumų galite sulaukti iš meilės objekto, vaikų. Aktualūs gali būti nuosavybės reikalai. Galbūt ruošite kokias ataskaitas arba darysite išsamią tvarką savo ūkyje. Atsargiai vairuokite.


SKORPIONAS. Pasireikš nuotaikų kaita, ir tai atsispindės kontaktuose su kitais. Su vienais bendrausite maloniai, su kitais - nervingai. Tikrinkite gaunamą informaciją. Staiga galite paniurti ir dėl pablogėjusios savijautos.


ŠAULYS. Šiandien tarsi be priežasties gali strigti planai, trūkti energijos. Nesižavėkite nors ir įdomiais, bet klastingais pasiūlymais. Gerai pagalvokite, prieš išsakydami savo nuomonę. Itin atsargiai elkitės su technika, elektra.


OŽIARAGIS. Galimos nenumatytos aplinkybės, dėl kurių teks keisti planus. Galbūt atvyks draugas, pažįstamas ir kartu bandysite įgyvendinti vieną sumanymą. Pasitelkite kantrybę bendraudami su vaikais - jie gali turėti keistų kaprizų.


VANDENIS. Būsite gana neramūs, permainingi, pasižymėsite originalumu. Svyruosite tarp kelių pasirinkimo variantų. Būkite itin atidūs kelyje - gali prireikti greitos reakcijos.


ŽUVYS. Šiandien turėtų sektis mokytis, dirbti kompiuteriu, naršyti internete. Akivaizdu, kad nevengsite virtualių pažinčių, paslaugų. Saugokitės sukčių ir aferistų. Verta pasikliauti savo įžvalga ir vidiniu balsu.
Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis