Šeštadienio horoskopas: Skorpionams netikėtai gali pasikeisti dienos planai, Šaulių laukia laimėjimas ar pripažinimas

Astrologinė prognozė sausio 28-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Norėsis kažko neįprasto, naujo, ieškosite nuotykių ir galbūt jų rasite. Tačiau iš kitų žmonių galite nesulaukti nei supratimo, nei pritarimo. Pasistenkite rasti kompromisą. Saugokitės traumų, agresijos.


JAUTIS. Šiandien būsite labai jautrūs savo išvaizdos trūkumams ir bet kokiai kritikai. Galbūt pasireikš netikėta problema, susijusi su grožiu ar sveikata. Stenkitės atsikratyti nesveikų įpročių, venkite sunkaus maisto. Atsargiai kelyje.


DVYNIAI. Jums arba jūsų atžaloms tikriausiai seksis gerai pasirodyti scenoje, žaidimuose. Galite sutikti draugą, kuris primins seną skolą ar pažadą. Venkite azartinių lošimų ir kitokios finansinės rizikos.


VĖŽYS. Jausmai, emocijos kaitaliosis, todėl ir norai, planai nuolat keisis. Reikėtų paprasčiau žiūrėti į menkas problemas, neišpūsti. Šią dieną geriausia būtų praleisti namuose. Saugokitės traumų, ugnies, agresijos.


LIŪTAS. Suaktyvės kontaktai su giminaičiais, įvairiais pažįstamais bei nepažįstamais. Būkite atsargesni, tiek pasiduodami pagundoms, tiek kaip nors rizikuodami, ką nors darydami su elektra, technika, eksperimentuodami su dietomis ir pan.


MERGELĖ. Baugins nusimatančios išlaidos, mokesčių našta. Viską kruopščiai apskaičiuokite ir stenkitės nedaryti to, kas jums atrodo nenaudinga. Labiau saugokite vaikus.


SVARSTYKLĖS. Būsite sunkiai prognozuojami, labai jautrūs visiems pokyčiams ir aplinkinių reakcijoms. Venkite lengvabūdiškai elgtis. Šiandien gresia nukentėti per neatsargumą, impulsyvumą, konfliktų provokavimą.


SKORPIONAS. Yra tikimybė, kad kažkas sumaišys jūsų šios dienos planus. Būkite apdairesni ir santūresni, kad netaptumėte slaptu pajuokų objektu. Atsargiai su technika, ugnimi, svaigalais, vaistais.


ŠAULYS. Regis, vienatvė jums negresia - atsidursite minioje ar dideliame draugų būryje. Galimas kažkoks laimėjimas, pripažinimas. Kita vertus, ir išlaidų galima tikėtis gana didelių. Saugokite nuo pavojų, traumų vaikus.


OŽIARAGIS. Šiandien galite būti nepastovūs, permainingų nuotaikų, niekaip negalėsite atitrūkti nuo neseniai patirtos situacijos. Galbūt atsidursite neįprastoje aplinkoje. Saugokitės traumų, avarijų.


VANDENIS. Regis, jums teks bendrauti su mažai pažįstamais ar visai nepažįstamais žmonėmis. Turbūt negalėsite atsipalaiduoti ir elgtis taip, kaip jums patinka. Kita vertus, jei vis dėlto atsipalaiduosite, tai nesuvaldysite liežuvio, kalbėsite per aštriai. Atsargiai kelyje.


ŽUVYS. Raskite tokį užsiėmimą, kuris padėtų atsipalaiduoti, bet per daug nekainuotų. Ir nerizikuokite tuo, kas yra nelengvai pasiekta. Pravartu išsiaiškinti kitų žmonių vertinimus apie tai, kas esate, ką darote.Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis